"Командир с*ре в пакет, бо вийти не може, адже постійно стріляють": Окупант поскаржився дружині на життя (аудіо)

Солдат ворожої армії РФ поскаржився на потужні удари ЗСУ, які щодня накривають їхні позиції. За його словами, командир полку від страху справляє потребу в пакет, а прості солдати просто напиваються, щоб "спокійніше" переживати обстріли. У цьому окупант зізнався по телефону дружині. Розмову перехопила українська воєнна розвідка, її опублікував радник глави Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко на YouTube, передають Патріоти України.

Бесіда почалася з того, що росіянка поцікавилася у чоловіка, що в нього з голосом, мовляв, чи не п’яний він і невже приводом для цього стало якесь свято. У відповідь загарбник заявив, що "свято" їм щодня влаштовує Україна. "Подарунки" нам шле... Так, випили в обід. Юля, ну коли снаряд на головою вибухає, який я буду, б**дь", – обурився окупант.

Він додав, що "прилетіти" по їхній позиції може як вранці, коли вони спять, або ж коли на місці збирається натовп. Загарбник додав, що сплять вони не в землянках, а в школі. Його дружина обурилася, чому це військові з російської протиповітряної оборони не можуть відбивати "прильоти" по нещасних солдатах.

"Поінформував про ситуацію на фронті, ядерний тероризм РФ на ЗАЕС": Зеленський провів переговори з Макроном

вівторок, 16 серпень 2022, 19:14

Президент України Володимир Зеленський і президент Франції Еммануель Макрон 16 серпня провели нову телефонну розмову. Вони обговорили ситуацію в Україні, зокрема небезпеку дій ЗС РФ на захопленій Запорізькій АЕС. Про це Зеленський повідомив у своєму Tw...