"Командир своїх стрілятиме, у всіх дах рве": Окупант поскаржився дружині на жахливий моральний стан колег (аудіо)

Російський окупант, перебуваючи на Донеччині, поскаржився своїй дружині на жахливий психологічний стан особового складу. За його словами, командири готові розстрілювати своїх підлеглих. При цьому загарбник зазначив, що переміщатиметься ближче до лінії зіткнення. Фрагмент перехопленої розмови опублікував у YouTube радник голови МВС Антон Геращенко, передають Патріоти України.

Військовий РФ скаржиться дружині, що взагалі не знає, що відбувається. Ймовірно, сподіваючись почути слова підтримки, дружина рашиста заявила: "ну, зрозуміло, добре".

Далі окупант розповідає, що особовий склад має жахливий психологічний стан. Більше того, він зазначив, що командир уже готовий розстрілювати своїх підлеглих, а у всіх російських військових "свистить дах".

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...