"Командирів убили, наших нікого немає": Окупант розповів, що хоче втекти в Росію після контрнаступу ЗСУ

Російські окупанти зазнають втрат у результаті результативного контрнаступу Збройних сил України. Загарбникам доводиться тікати і переховуватися від українських військових, передають Патріоти України.

Про це стало відомо з чергової перехопленої розмови військового РФ, якою 18 вересняподілилося Генеральне управління розвідки. Солдат Кремля скаржиться на великі втрати його підрозділу та розповідає про план втечі з фронту.

"Усюди укропи стоять. Ми зараз підемо дорогою, нас у полон візьмуть. Куди ми підемо? Всюди, бл*, оточили нах*й", – скаржиться окупант. На що йому співрозмовник пропонує дочекатися, поки за ним повернуться російські війська. Проте загарбник у це не вірить і пояснює, що їх кинули на призволяще, а командирів ліквідували.

Ситуація складна, але: "Росія бреше про «значні успіхи» поблизу Костянтинівки", — CNN

четвер, 25 червень 2026, 6:33

Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...

Вибори в російську Держдуму під питанням: Силовики тиснуть на Путіна, у Кремля проблеми

четвер, 25 червень 2026, 6:24

Росії обговорюється можливість перенесення парламентських виборів, запланованих на вересень 2026 року, на тлі економічних проблем і посилення атак безпілотників, передають Патріоти України. Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на джерела, близькі до...