"Командиру в окопі краще видно": Кривонос прокоментував заяву Кучми щодо ініціативи "не стріляти у відповідь"

Заступника секретаря РНБО також здивувало, чому Леонід Кучма понад добу не пояснював, що мав на увазі під своїми словами.
Сергій Кривонос. Фото: Громадське.

"Не стріляти у відповідь" – це заяви політиків, які є зброєю гібридної війни проти України й українців. А стріляти чи ні – вирішувати повинен командир на передовій, який краще знає реальну ситуацію. Про це заявив заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос під час відкритої зустрічі у Музеї історії України 8 червня, передають Патріоти України.

Так він відреагував на заяву представника України у Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми про ініціативу "не стріляти у відповідь" на Донбасі. Кривонос наголосив, що "командиру в окопі краще видно, ніж тим, хто за 600-700 кілометрів від передової". Право командира – приймати рішення, а задача командира – виконати завдання, зберігши життя людей. Тому саме командир "бачить: стріляти чи не стріляти; і якщо ворог по тобі стріляє, а ти у відповідь – ні, то ти будеш втрачати людей".

"Якщо не стріляти у відповідь, то нащо та війна? Дуже важливо розуміти, коли робиш такі заяви, реакцію людей на фронті", – зазначив заступник секретаря РНБО.

Його також здивувало, чому Леонід Кучма понад добу не пояснював, що мав на увазі під своїми словами: "За цю добу у мільйонів українців таке накрутилося в голові – аж до сварки всередині країни. А одним із етапів (однією з цілей ворога – ред.) гібридної війни є посварити українців"

"При всій повазі до попередніх заслуг (Леоніда Кучми – ред.), я був би обережнішим у таких висловлюваннях", – підсумував Кривонос.

Джерело: УНН

Псевдонауковець, котрий "не збудував і собачої будки": Дисертаційну статтю другого Міністра освіти Зеленського фахівці проаналізували на плагіат

середа, 12 серпень 2020, 21:15

Сергій Шкарлет переписав статтю російської професорки, переклавши її на українську. Виконуючого обов'язки міністра освіти та науки Сергія Шкарлета звинуватили у плагіаті. Підставою стала його стаття 2007 року "Теоретичні основи формування економічної б...

У "корпусів" "ЛДНР" за 2 з половиною тижні перемир'я величезні втрати, - українська розвідка

середа, 12 серпень 2020, 20:59

В угрупованнях "ЛДНР" фіксуються масові випадки самогубств, вживання наркотиків і алкоголю. На Донбасі вже два з половиною тижні триває великий режим перемир'я. Незважаючи на це, "корпуси" "ЛДНР" зазнають втрат. Про це йдеться в повідомленні розвідки З...