"Командиру взводу відірвало ногу, а комбат втік": Окупанти поскаржилися, що їх використовують як "гарматне м'ясо" (відео)

У мережі з'явилося відеозвернення російських окупантів, в якому вони поскаржилися на ставлення свого командування. Путінські воєнні злочинці заявили, що їх використовують, як "гарматне м'ясо", особовий склад ніхто не цінує, передають Патріоти України.

Відповідне відео опублікував Telegram-канал Astra. Російські військові розповіли, що їхній взвод належить 3 батальйону частини 1307 полку 6 дивізії, на війні вони вже три місяці, а їхній командир – народився в Україні.

"Командував під Кремінною, втратили (вони) там батальйон цілий, взагалі цілий полк", – розповіли загарбники. Їх самих, за словами окупантів, кинули в ямі під обстрілами, а за прохання про рації загрожували вбивством.

"Командиру взводу відірвало ногу, а командир батальйону просто втік. Він кинув там людей, не надавши першої медичної допомоги своєму товаришеві", – скаржаться загарбники.

Російські "розхідні матеріали" зазначили, що хочуть донести те, що їх кидають на забій. "Тут особовий склад ніхто не цінує. Зараз щодо нас розглядають дві статті – або ми покинули позиції, або невиконання наказу. Ми озвучили свої умови – засоби зв'язку, евакуація, підтримка артилерії. Нас почуто не було, сказали: підете все одно", – заявили військові на відео.

Новий план: США та Іран створять "лінію зв'язку" для проходу Ормузом, - CNN

понеділок, 22 червень 2026, 14:56

Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...

ЗСУ уразили центр космічного зв'язку в Росії та низку інших об'єктів - Генштаб

понеділок, 22 червень 2026, 14:04

Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...