"Командиру взводу відірвало ногу, а комбат втік": Окупанти поскаржилися, що їх використовують як "гарматне м'ясо" (відео)

У мережі з'явилося відеозвернення російських окупантів, в якому вони поскаржилися на ставлення свого командування. Путінські воєнні злочинці заявили, що їх використовують, як "гарматне м'ясо", особовий склад ніхто не цінує, передають Патріоти України.

Відповідне відео опублікував Telegram-канал Astra. Російські військові розповіли, що їхній взвод належить 3 батальйону частини 1307 полку 6 дивізії, на війні вони вже три місяці, а їхній командир – народився в Україні.

"Командував під Кремінною, втратили (вони) там батальйон цілий, взагалі цілий полк", – розповіли загарбники. Їх самих, за словами окупантів, кинули в ямі під обстрілами, а за прохання про рації загрожували вбивством.

"Командиру взводу відірвало ногу, а командир батальйону просто втік. Він кинув там людей, не надавши першої медичної допомоги своєму товаришеві", – скаржаться загарбники.

Російські "розхідні матеріали" зазначили, що хочуть донести те, що їх кидають на забій. "Тут особовий склад ніхто не цінує. Зараз щодо нас розглядають дві статті – або ми покинули позиції, або невиконання наказу. Ми озвучили свої умови – засоби зв'язку, евакуація, підтримка артилерії. Нас почуто не було, сказали: підете все одно", – заявили військові на відео.

Український контрнаступ: У командуванні Таврійського напрямку анонсували гарні новини

вівторок, 26 вересень 2023, 19:46

Українські захисники продовжують наступальну операцію на півдні України, зокрема на Мелітопольському і Таврійському напрямку. Про це розповів речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун, зазначають Патріоти України....

У Польщі вимагають екстрадиції ветерана СС "Галичина", який прийшов на засідання в парламенті Канади

вівторок, 26 вересень 2023, 19:27

Міністр освіти Польщі Пшемислав Чарнек відреагував на скандал через вшанування українського ветерана в парламенті Канади. Він вимагає перевірити, чи є підстави для екстрадиції 98-річного Ярослава Гунька, який служив в дивізії Ваффен-СС "Галичина", пере...