Командири різних рівнів відмовляються брати участь у війні проти України, РФ агітує воювати громадянське населення, - Генштаб

Командири російських окупантів різних рівнів відмовляються воювати проти України. Також солдати армії РФ масово пишуть рапорти про звільнення. Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ на ранок 3 квітня. Наголошується, що російське керівництво шукає бажаючих брати участь у війні серед цивільного населення, передають Патріоти України.

  • За даными відомства, триває відведення окупаційних військ на окремих напрямках.
  • За наявною інформацією, морально-психологічний стан особового складу противника та рівень мотивації залишаються на вкрай низькому рівні. Командири різних рівнів 3-ої мотострілецької дивізії 20-ої загальновійськової армії Західного військового округу відмовляються від участі в бойових діях. Крім того, військовослужбовці масово пишуть рапорти на звільнення.
  • Особовий склад 2-х батальйонно-тактичних груп 4-ої військової бази зі складу 58-ої загальновійськової армії Південного військового округу, відмовились брати участь у бойових діях на території України. Сплановано їхнє повернення до пунктів постійної дислокації.
  • Для поповнення втрат особового складу російське керівництво здійснює агітацію цивільного населення щодо вступу до лав Збройних сил. Такі заходи проводять як на території Росії, так і на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та автономної республіки Крим.
  • Продовжуються систематичні випадки порушення вимог Міжнародного гуманітарного права щодо ведення війни. Російські окупанти продовжують розміщувати озброєння та військову техніку у безпосередній близькості до житлової інфраструктури населених пунктів, проводити фільтраційні заходи на тимчасово зайнятих територіях, здійснюють насильство стосовно місцевих жителів, займаються мародерством та пограбуваннями.
  • На території Донецької та Луганської областей захисниками та захисницями України за минулу добу відбито шість атак ворога, знищено чотири танки, шість одиниць броньованої та сім одиниць автомобільної техніки противника.
  • Угрупованням Повітряних сил Збройних сил України за попередню добу було уражено 8 повітряних цілей: два літаки, один вертоліт, один БПЛА та чотири крилаті ракети. Авіація Повітряних сил продовжувала завдавати удари по місцях скупчення військ противника, колонах військової техніки та логістичних центрах.

"Попереду ще багато боїв": Генерал Кривонос зробив невтішний прогноз щодо термінів війни

неділя, 14 серпень 2022, 20:52

Розв'язана Росією війна проти України, швидше за все, буде затяжною, попереду ще дуже багато боїв. Таку думку висловив генерал ЗСУ Сергій Кривонос, коментуючи заяву про тривалу війну глави військової розвідки Великобританії генерал Джима Хокенхалла, пе...

"Свою порцію "хлопків" отримали вагнерівці": Стерненко повідомив про потужні вибухи у окупованій Попасній

неділя, 14 серпень 2022, 20:43

У тимчасово окупованій Попасній росіяни панікують через потужну "бавовну". Цього разу свою порцію "хлопків" отримали вагнерівці. Сергій Стерненко заявив, що окупанти, мабуть, "знову курили", передають Патріоти України. Окрім того, він навів ще декілька...