"Командири сіли в машини і поїхали": Група окупантів вирішила, що життя дорожче за амбіції Путіна, і здалася в полон (відео)

Група російських окупантів не захотіла вмирати через амбіції диктатора Володимира Путіна на війні в Україні та здалася в полон українським захисникам. Військові країни-агресора розповіли, що командування просто кинуло їх напризволяще, передають Патріоти України.

За словами окупантів, із понад 20 осіб їх залишилося 8. Де решта з роти, вони не знають. "Напевно, розбіглися хто куди", – сказав один із полонених. А командири сіли в авто та поїхали. "Наші командири сіли в машини та поїхали", – розповідають полонені.На питання, чому вони вирішили здатися в полон, росіяни відповіли, що просто не знали, що робити. Вони не мали ні техніки, ні автомобілів. "10 днів уже. Куди нам пішки?" – сказали військові Росії.

Зазначимо, що для росіян, які хочуть добровільно здатися в полон, в Україні створили гарячу лінію "Хочу жити". Окупантам гарантують дотримання Женевських конвенцій, харчування, медичне обслуговування, зв'язок із рідними та можливість обміну. Зв'язатися з центром можна через Telegram або WhatsApp: +380956886888, +380936886888, +380976886688. Зателефонувати: 688 (тільки з українських номерів) +380443508917.



США допомогли Україні вдарити по Москві: З'явилися гучні подробиці атаки на НПЗ

середа, 24 червень 2026, 9:42

Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...

Трамп вражений далекобійними ударами СОУ по РФ та сповнений ентузіазму щодо України, — FT

середа, 24 червень 2026, 9:23

Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...