
Група російських окупантів не захотіла вмирати через амбіції диктатора Володимира Путіна на війні в Україні та здалася в полон українським захисникам. Військові країни-агресора розповіли, що командування просто кинуло їх напризволяще, передають Патріоти України.
За словами окупантів, із понад 20 осіб їх залишилося 8. Де решта з роти, вони не знають. "Напевно, розбіглися хто куди", – сказав один із полонених. А командири сіли в авто та поїхали. "Наші командири сіли в машини та поїхали", – розповідають полонені.На питання, чому вони вирішили здатися в полон, росіяни відповіли, що просто не знали, що робити. Вони не мали ні техніки, ні автомобілів. "10 днів уже. Куди нам пішки?" – сказали військові Росії.
Зазначимо, що для росіян, які хочуть добровільно здатися в полон, в Україні створили гарячу лінію "Хочу жити". Окупантам гарантують дотримання Женевських конвенцій, харчування, медичне обслуговування, зв'язок із рідними та можливість обміну. Зв'язатися з центром можна через Telegram або WhatsApp: +380956886888, +380936886888, +380976886688. Зателефонувати: 688 (тільки з українських номерів) +380443508917.
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...