Командири тікають першими: ЗСУ показали характерний приклад "героїзму" російських загарбників (відео)

Українські військові вкотре спростували кремлівський пропагандистський міф про те, що російські військові своїх нібито "не кидають", передають Патріоти України.

Виявивши в лісосмузі опорник противника зі скупченням живої сили, артилерія ЗСУ завдала удару, внаслідок якого загарбники зазнали серйозних втрат і кинулися навтьоки.

При цьому показово, що командир штурмової групи росіян втік найпершим, залишивши своїх підлеглих напризволяще. Намагаючись сховатись від артобстрілу, окупант засів у бліндажі, проте точне влучення українського снаряда не залишило йому шансів.

СБУ затримала коригувальницю росіян, яка готувала нові атаки на об'єкти в Одеській області (фото)

п’ятниця, 22 вересень 2023, 11:44

В Одеській області затримали коригувальницю, яка готувала ворожі повітряні атаки по 9 об’єктах в регіоні. За даними слідства, жителька Чорноморська регулярно їздила маршрутним таксі територією регіону та фіксувала місця базування і переміщення українсь...

ЗСУ встановили вогневий контроль над трасою Бахмут - Горлівка й ускладнили логістику армії РФ, - Євлаш

п’ятниця, 22 вересень 2023, 11:28

Українські Збройні сили продовжують наступальні операції на Бахмутському напрямку та мають певні успіхи. Зокрема, їм вдалося встановили контроль над трасою Бахмут - Горлівка, що суттєво ускладнило рух і логістику окупантів, передають Патріоти України. ...