"Комбат выкрикнул "работаем братья" и сбежал": Полонений окупант розповів, як їх обстріляли свої ж (відео)

Російський окупант, який потрапив у полон до ЗСУ, розповів, як їхній комбат скорегував по них вогонь. Бійцю та його побратимам ледве вдалося вижити. Свою історію він розповів під час спілкування з ЗСУ та журналістами, передають Патріоти України.

За словами полоненого, вони перебували на позиціях, коли почалися обстріли. "В 5 утра мы залезли в этот блиндаж, начался обстрел. Комбат взял рацию, убежал на позицию справа для того чтобы.. не знаю для чего. Он сказал нам такую фразу: "Работаем братья".. и убежал. Сначала начали стрелять по артиллерии, которая сзади стояла. Мы на позиции еще час пробыли, нам дали добро, положили нас в дом, ну как дом, там стенки из ракушняка остались. Мы лежали там и видели, как над нами "Орлан" пролетает, был гул соответствующий. Затем стали прилетать тяжелые снаряды, прям рядом с домом", - розказує окупант.

За його словами, комбат, коли втік з рацією, залишив ще одну. Її прослуховували бійці і своїми вухами чули, як їхній комбат з позивним "Сибір" давав команду працювати артилерії по Лозовому. Коли хтось по рації зазначив, "там же ваші", надійшла відповів: "Вони добре сховалися".

"Не перевалковий пункт для відпустки": У Фінляндії почнуть скорочувати кількість виданих росіянам віз

вівторок, 16 серпень 2022, 17:43

Обмеження щодо віз росіянам у Фінляндії почнуть діяти від вересня. Очікується, що кількість шенгенських віз громадянам країни-терористки скоротиться до однієї десятої від нинішнього рівня. Про це заявив міністр закордонних справ країни Пеккі Хаавісто, ...

Вибухи були не випадкові: Через станцію під Джанкоєм РФ могла б кидати електроенергію із ЗАЕС на Крим, - Подоляк

вівторок, 16 серпень 2022, 17:28

Трансформаторна станція поблизу Джанкоя, на якій сьогодні сталася пожежа, могла б використовуватися для постачання електроенергії із Запорізької АЕС до Криму. Про це повідомив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк в ефірі інформаційног...