"Комбата заарештували. Люди тікають": Окупанти під Бахмутом кидають зброю і вішаються на ґрунті страху перед ЗСУ (відео)

Російське "гарматне м’ясо", кинуте кремлівським режимом під Бахмутом Донецької області, скаржиться, що опинилося у вельми плачевній ситуації, передають Патріоти України.

Про це в оприлюдненому у соцмережах відео з благаннями про допомогу розповіли мінометники одного з підрозділів ЗС РФ, чиї позиції перебували в районі Кліщіївки, що вже майже повністю перейшла під контроль ЗСУ.

Зокрема, загарбники стверджують, що через те, що запаси боєприпасів для артударів по противнику практично вичерпалися, командування вирішило перевести їх до піхоти.

«Піхоту всю поклали практично… Сьогодні надійшов вранці наказ, щодо нас. Ми відпочиваюча зміна… Прийшов наказ зібрати групу з 10 осіб на вірну смерть. На якийсь штурм…», — скиглять російські воєнні злочинці, стверджуючи, що у штурмові загони забрали навіть водіїв та кухарів, а комбата заарештували.

При цьому вони визнають, що навіть не розуміють, за що взагалі воюють. «Сім'ї нас живими чекають. Ми теж хочемо залишитися живими. Тому в нас єдиний вихід — скласти зброю. Або померти. А за що померти? За яку „правду“, якщо „правди“ немає… Поранених з поля не забирають. Тобто вони там самі кров’ю стікають, гинуть», — нарікають окупанти.

За їхніми словами, така атмосфера призводить до того, що люди просто тікають, кидаючи зброю, або кінчають життя самогубством.

«Зранку був шокуючий інцидент. Людина у нас… Ну, не з нашого підрозділу… Він повісився. Суїцид у нього. На ґрунті страху. Ми ухвалили рішення… Ми… Ну, я не знаю, втекли, чи що. Зброю залишили. Підніміть там галас, або що. Ну на вірну смерть (посилають — ред.). Стоять загороджувальні загони», — заявили перелякані росіяни.

Отруєння дружини Буданова: В ГУР Міноборони розповіли про розслідування

середа, 29 листопад 2023, 19:15

Головне управління розвідки Міноборони України на даний момент самостійно розслідує отруєння своїх співробітників та дружини Буданова Маріанни, повідомляють Патріоти України. "За фактом отруєння співробітників воєнної розвідки та дружини керівника укра...

"Є загроза": Аналітик розповів, як погода вплинула на роботу мобільних вогневих груп

середа, 29 листопад 2023, 18:56

Попри погіршення погодних умов росіяни продовжують атакувати мирні міста України за допомогою БПЛА. При цьому ЗСУ продовжують показувати ефективний результат у їх знищенні. Про це заявив директор Defense Express та аналітик Сергій Згурець, передають Па...