"Комік-нацист із недемократичної країни": Кандидат у президенти США публічно образив Зеленського (відео)

Представник Республіканської партії, мультимільйонер Вівек Рамасвамі - найбільший українофоб серед американських топ-політиків

Кандидат у президенти Сполучених Штатів Вівек Рамасвамі в рамках проведення дебатів назвав Зеленського «нацистом», а Україну – «недемократичною країною», передають Патріоти України.

«Україна не є взірцем демократії. Це країна, яка заборонила 11 опозиційних партій. Об'єднала всі ЗМІ у єдине державне телевізійне медіа. Це не є демократичним», – зазначив американський політик.

За його словами, Україна пригрозила не проводити вибори, якщо США не дадуть більше грошей. «Прославила нациста у своїх лавах, коміка у штанах-карго, людину на ім'я Зеленський. Це не є демократичним. Регіони України, окуповані Росією – Луганськ, Донецьк – це російськомовні регіони, які навіть не були частиною України з 2014 року. Це незаперечні факти», – заявив Рамасвамі.

Він також закликав не уявляти війну, яка відбувається в Україні, як боротьбу добра зі злом. «Ви хочете використати гроші американських платників податків для фінансування заборони церкви? Це те, що відбувається насправді. Вони використовують Українську православну церкву, вони заборонили її», – наголосив кандидат у президенти США.

У штабі Рамасвамі вже відреагували на слова політика та заявили, що його «не так зрозуміли».

"Той, хто поінформований і попереджений, - сильніший": Зеленський назвав країни, які хоче окупувати Росія

неділя, 26 травень 2024, 8:48

Президент України Володимир Зеленський висловив думку про те, що наступними цілями агресорки Росії можуть бути країни Балтії - Естонія, Литва, Латвія, а також Молдова та Казахстан. Про це глава держави сказав в інтерв'ю виданню "Власть". З його слів, у...

"Результат очікуваний": Військові єгері знищили російський танк, який окупанти намагалися "захистити" від дронів (відео)

неділя, 26 травень 2024, 8:30

Українські єгері поцілили у російський танк, який окупанти намагалися "захистити" від дронів за допомогою металу. ⁨⁨Про це повідомляють бійці 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ, передає "Еспресо.Захід". . "Всі вигадки ворога ...