​Компанія Ахметова оштрафована за незаконне підключення до електромереж шикарної садиби олігарха на околицях Києва

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), оштрафувала ПАТ "ДТЕК Київські електромережі" на 1,7 млн грн за ряд порушень ліцензійної діяльності, включаючи неправомірне приєднання до мереж в 2018 році палацу основного акціонера компанії Ріната Ахметова в селі Плюти під Києвом. Відповідне рішення було прийнято на засіданні регулятора 14 квітня, повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.

НКРЕКУ в ході дворічної планової перевірки ліцензійної діяльності "ДТЕК Київські електромережі" встановила, що компанія несанкціоновано і неправомірно приєднала до мереж об'єкт в селі Плюти, який є місцем проживання Ахметова.

"Формально, за документами, це санаторій, а фізично - це житло Ріната Леонідовича", - сказала в ході засідання член НКРЕКУ Ольга Бабій.

За її словами, об'єкт знаходиться за межами території здійснення ліцензійної діяльності "ДТЕК Київські електромережі", в зв'язку з чим Нацкомісія зобов'язала компанію в термін до 20 травня 2021 року надати регулятору оновлені відомості про місця та засобах здійснення господарської діяльності, тобто розширити її територію.

Крім того, підставою для накладення штрафу на компанію стала низка інших порушень, зокрема, несвоєчасні приєднання споживачів, несвоєчасні виплати компенсацій за надання неякісних послуг, а також введення в експлуатацію з порушенням законодавства об'єктів на 311,3 млн грн.

Як повідомлялося, біля села Плюти Обухівського району з 2013 року триває будівництво палацу найбагатшого українського олігарха Ріната Ахметова. При цьому за документами будівля проходить як реабілітаційно-оздоровчий комплекс.

Загальна площа маєтку Ріната Ахметова під Києвом - 12 000 квадратних метрів. Будинки комплексу розташувалися на території 20 га з лісом, штучними озерами з містком, ландшафтним дизайном, гаражами, альтанками і кількома будинками.

"ДТЕК Мережі" розвиває бізнес за розподілом електроенергії і експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства "ДТЕК Мережі" обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

В обіцянки більше не повірили: Степанова звільнили з посади міністра охорони здоров'я

вівторок, 18 травень 2021, 18:07

У вівторок, 18 травня, у Верховній Раді 292 голосами звільнили Максима Степанова з посади міністра охорони здоров'я. Одноголосного рішення не було. Так, "проти" проголосував один народний депутат, утрималися - 8, не голосували, 28 нардепів, передають П...

Велика "зачистка": У Раді проголосували за звільнення Криклія та Петрашка, на черзі - Степанов

вівторок, 18 травень 2021, 17:57

У вівторок, 18 травня, Верховна Рада України зібралася на позачергове засідання для того, щоб розглянути питання звільнення трьох міністрів: Владислава Криклія з посади міністра інфраструктури, Ігоря Петрашка – з посади міністра розвитку економіки. Так...