
Бійцям полку "Азов" вдалося знищити комплекс артилерійської розвідки та коригування "Зоопарк-1", який терористи "ДНР" підігнали на околицю Горлівки. Окупанти мали намір відкрити вогонь по позиціях українських військових в районі Світлодарської дуги, проте не встигли цього зробити. Про це повідомляється на сторінці фонду "Повернись живим" у Facebook, передають Патріоти України.
"Комплекс вчасно помітили бійці полку "Азов", підняли в небо безпілотник і завдали вогневого ураження по ворожій техніці. За словами військових, цей комплекс є контрбатарейним сучасним радаром, проводиться в РФ і поставляється винятково з території країни-агресора", – йдеться у повідомленні.
Волонтери додали, що він є дуже рідкісним, дозволяє коригувати артилерію за будь-яких погодних умов без використання безпілотників і завдавати досить точних уражень. "І тепер комплекс терористів трохи "пом'ятий". Українські вояки вкотре нагадують російським "іхтамнєтам": вам не місце на нашій землі", – пишуть вони.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...