Компромат вартістю в сотні мільйонів доларів: Сенатор США розповів, як агенти Трампа викручували руки Зеленському

45 президент США повів дуже ризиковану гру для того щоб ще на 4 роки залишитись у Білому домі

Сенатор-демократ Кріс Мерфі, який недавно побував в Україні та зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, розповів через Твіттер як український президент реагував на вимоги Руді Джуліані, особистого адвоката президента Дональда Трампа, зазначають Патріоти України.

"Кілька тижнів тому в Україні я зустрівся з президентом Зеленським.

Ми обговорили несподіване припинення військової допомоги і недоречні вимоги, які висувала до нього кампанія Трампа.

Очевидне питання, яким усі задавалися в Києві: чи були пов'язані ці дві речі? Зеленський не пов'язував їх безпосередньо на нашій зустрічі.

Але він був ДУЖЕ стурбований припиненням допомоги, і ДУЖЕ поінформований про розмови, які Руді Джуліані вів із його командою.

Я сказав йому, що краще за все ігнорувати запити агентів кампанії Трампа. Він погодився.

Я не знаю, про що йдеться в доносі, але мені було зрозуміло, що українські чиновники були стурбовані наслідками ігнорування вимог Джуліані.

Ось чому в президентів не має бути агентів своєї кампанії, які ведуть розмови з іноземними лідерами", - заявив Кріса Мерфі.

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...