Компромат вартістю в сотні мільйонів доларів: Сенатор США розповів, як агенти Трампа викручували руки Зеленському

45 президент США повів дуже ризиковану гру для того щоб ще на 4 роки залишитись у Білому домі

Сенатор-демократ Кріс Мерфі, який недавно побував в Україні та зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, розповів через Твіттер як український президент реагував на вимоги Руді Джуліані, особистого адвоката президента Дональда Трампа, зазначають Патріоти України.

"Кілька тижнів тому в Україні я зустрівся з президентом Зеленським.

Ми обговорили несподіване припинення військової допомоги і недоречні вимоги, які висувала до нього кампанія Трампа.

Очевидне питання, яким усі задавалися в Києві: чи були пов'язані ці дві речі? Зеленський не пов'язував їх безпосередньо на нашій зустрічі.

Але він був ДУЖЕ стурбований припиненням допомоги, і ДУЖЕ поінформований про розмови, які Руді Джуліані вів із його командою.

Я сказав йому, що краще за все ігнорувати запити агентів кампанії Трампа. Він погодився.

Я не знаю, про що йдеться в доносі, але мені було зрозуміло, що українські чиновники були стурбовані наслідками ігнорування вимог Джуліані.

Ось чому в президентів не має бути агентів своєї кампанії, які ведуть розмови з іноземними лідерами", - заявив Кріса Мерфі.

Гра з вогнем: До Києва їде емісар Трампа, домовлятись з Зеленським про таємну допомогу проти Байдена - ЗМІ

вівторок, 26 травень 2020, 0:18

Судячи з прес-конференції шостого президента, равно віддалений баланс тримати він не буде: "наживка" вже заглочена, і Україна ризикує вляпатись у міжнародний скандал, як іноземна держава, що посміла влізти у внутрішню політику США. Глава США Дональд Тр...

Межа «Мінська» - плани «А», «Б» і «С»: Як Зеленський домовлятиметься з Путіним щодо Донбасу

понеділок, 25 травень 2020, 23:50

Україна має плани «А», «Б» і «С» – так говорить президент Володимир Зеленський про закінчення війни на Донбасі. За рік зупинити її не вдалося, але план «А» – Мінські домовленості – все ще в силі, зазначають Патріоти України. Як довго цей формат ще п...