"Кому потрібен такий лідер?": Проти Путіна уже згуртувалося його оточення, щось назріває, - Жданов

Поштовхом до виступу росіян проти російського диктатора Володимира Путіна чи громадянської війни у країні-агресорці Росії може стати будь-що. Але бунт, який спалахне, полягатиме у тому, що окремі суб’єкти РФ намагатимуться відірвати собі шматок влади, передають Патріоти України.

Напруження серед оточення Путіна можна спостерігати уже зараз. Наближені до диктатора особи під час його виступу перед Федеральними зборами 21 лютого поводилися не так, як завжди. Про це розповів військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов під час чату на Главреді.

"Сьогодні не можна сказати, яка саме подія призведе до громадянської війни або початку процесу розвалу країни (Росії – ред.). Адже бунт полягатиме не в тому, що росіяни підуть вбивати один одного, а в тому, що суб'єкти федерації будуть намагатися урвати шматок влади. У цьому полягатиме ця війна "всіх проти всіх", коли кожен за себе", – зазначає експерт.

Він висловив думку, що перші "дзвіночки" можливого назрівання бунту помітні вже зараз. За словами експерта, глава Чечні Рамзан Кадиров може бути першим, хто зрадить Путіна, а можливо й першим, хто у разі об’єднання ще з кимось поведе свої війська на захоплення влади в РФ.

"Сам Кадиров не буде намагатися прийти до влади, але буде допомагати комусь іншому, тому що у нього є військова сила у вигляді його загонів. Зверніть увагу, Кадирова не було на зверненні Путіна до Федеральних зборів. Куди він подівся? Швидше за все, він сидить у себе в Грозному, оточений бойовиками, тому що розуміє ситуацію", – каже Жданов.

Експерт звернув увагу, що під час звернення Путіна до Федеральних зборів у залі не було ще низки наближених до диктатора РФ осіб. Наприклад, заступника глави адміністрації президента Росії Сергія Кирієнка, якого вважають одним із кращих друзів Путіна та одним з головних ідеологів.

"Де був Вайно, глава адміністрації Путіна? Його не було. В залі були порожні крісла. Тобто якась частина цей захід проігнорувала. Тож у Росії почалися серйозні процеси", – звернув увагу Жданов.

Також експерт зазначає, що є конфлікт між Путіним та секретарем Ради безпеки РФ Миколою Патрушевим. За словами Жданова, силовики підтримують Патрушева і просять російського диктатора припинити наступ і перейти в глуху оборону. Проте глава Кремля все одно наполягає на наступі.

"Путін відмовляється почати транзит влади, і це дратує російські еліти, тому що вони розуміють, а після промови Байдена переконалися в тому, що Путін недоговороздатний. А кому потрібен такий лідер, куди вони прийдуть із лідером, з яким ніхто не хоче розмовляти? Тому сьогодні "чорний лебідь" у Росії може бути будь-який і може прилетіти з найбільш несподіваного місця", – підсумував Жданов.

Оточення Харкова можливе? Військовий експерт відповів, чи вдасться ворогові захопити місто

субота, 18 травень 2024, 9:05

Російські окупанти не мають достатньо сил для прориву до Харкова через Вовчанськ, Куп'янськ або з напрямку Луганщини. Про це сказав генерал армії України, голова Служби зовнішньої розвідки України 2005-2010 рр. Микола Маломуж в ефірі телеканалу "Еспрес...

Імперські амбіції не гаснуть: Більшість жителів Росії за припинення війни, але не згодні повернути захоплене

субота, 18 травень 2024, 8:45

Абсолютна більшість жителів Росії підтримують війну з Україною. Вони схвалили б рішення Володимира Путіна припинити її за умови, що захоплені території не повернуть. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на дані опитування "Левада-Центру". З вер...