Кому війна, а кому..: Головний прокурор Києва провів Новий рік у відпустці за кордоном, - "Схеми"

Головний прокурор Києва Олег Кіпер провів новорічно-різдвяні свята у десятиденній відпустці за кордоном, повідомляють журналісти "Схем". У коментарі ЗМІ Кіпер підтвердив, що виїжджав за кордон саме у відпустку, пояснивши це "сімейними обставинами", передають Патріоти України.

"У кінці грудня 2022 року у зв’язку з виниклими сімейними обставинами та необхідністю виїзду за кордон мною було подано заяву щодо надання мені відпустки з можливістю виїзду за кордон. Всі документи щодо права виїзду за кордон були надані компетентним органам для розгляду та після їх вивчення та з’ясування підстав, ними було надано відповідний дозвіл", – йдеться у відповіді прокурора Кіпера.

Журналісти тричі намагалися уточнити, в якій саме країні Кіпер відпочивав, але той відмовився відповідати, лише зазначивши, що "відпустка не була святковою чи новорічною".

Кіпер також пояснив своє небажання ділитися подробицями міркуваннями безпеки, оскільки "його дружина влітку змінила російське громадянство на українське".

Водночас,за даними журналістів, російський паспорт дружини Кіпера значиться у реєстрах МВС Росії як дійсний. На офіційному сайті Федеральної податкової служби Росії "Схеми" знайшли її індивідуальний номер платника податків.

"Ми не знаємо, наскільки велика ця країна": Орбан цинічно висловився про вступ України в ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 13:53

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав російську агресію проти України «слов'янською братньою війною». Про це він сказав в ефірі Kossuth radionak, передають Патріоти України. Орбан зазначив, що Угорщина від початку дивилася на цю війну інакше, ні...

Українцям доведеться доконати утилізацію: Недобитки "Вагнера" повертаються до Бахмута - британська розвідка

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:36

Останніми тижнями до сотні бійців, пов’язаних з приватною військовою компанією (ПВК) Вагнер, почали передислокацію в Україну як окремо, так і невеликими групами, для участі у бойових діях на боці різноманітних проросійських підрозділів. Про це 29 верес...