Комунікацію з полоненими "азовцями" підтримують через нашу розвідку, - голова МВС

Комунікацію з полоненими бійцями полку "Азов" підтримують українські розвідники. Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, передають Патріоти України.

Через ГУР українська сторона дізнається про умови утримування військовослужбовців російською стороною. "Сьогодні комунікацію з полоненими бійцями полку "Азов" здійснюють наші розвідники з Головного управління розвідки Міноборони. Саме через них ми дізнаємося більше інформації: про умови тримання, харчування та можливості їхнього визволення. Ми всі знаємо, що вони всі опиняться тут, у Києві, і ми робимо для цього все можливе", — розповів глава МВС.

Раніше повідомлялося, що Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України передало свій функціонал з обміну військовополоненими ГУ розвідки Міноборони. Відтепер процедурою обмінів займаються ГУР МОУ та Служба безпеки України.

Менші, ніж в росіян при обороні: Військовий розказав про втрати ЗСУ у наступі

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:59

Росіяни намагаються накопичувати серйозні сили в районі Сєвєродонецька та Лисичанська. Втрати цих населених пунктів може стати черговою великою політичною поразкою, передають Патріоти України. Як наголосив військовий ЗСУ, народний депутат та секретар К...

У ЗСУ розповіли про просування військових на півдні - збито Су-25 росіян

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:56

Сьогодні на півдні українські військові підрозділи виконали 196 вогневих завдань для забезпечення підтримки просування ЗСУ. Про це повідомив спікер оперативного командування "Південь" Владислав Назаров, коментуючи обстановку станом на 14:00, передають...