
У 70-му мотострілецькому полку РФ зростає кількість вбитих і зниклих безвісти військовослужбовців, які неофіційно виїжджають у Токмак і Мелітополь на "вихідні", передають Патріоти України з посиланням на "АТЕШ".
Партизани з'ясували, що дехто з росіян гине під час п'яних бійок за жінок. Однак серед військових ходять чутки, що одного з солдатів убив місцевий житель, який ненавидить окупантів. Також фіксуються випадки зникнення військовослужбовців, ймовірно, це пов'язано із дезертирством.
Через це командування полку посилило контроль за пересуванням особового складу. Тепер військові не можуть вільно залишати місце дислокації, а це своєю чергою знижує їхню можливість самостійно вирішувати свої бойові потреби.
"Ми закликаємо російських військових не чекати своєї черги стати жертвою злочинного командування. Звертайтеся до нас - ми допоможемо зберегти ваше життя", - пишуть в "АТЕШ".
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...