Конфлікт між Ізраїлем і Сектором Газа досяг апогею: У мережу потрапило відео удару ракети в житловий будинок

Конфлікт між Ізраїлем і Сектором Газа триває. Так, за оцінкою ЦАХАЛ у бік Ізраїлю в цілому терористами було випущено близько 850 ракет. Це сталося з вечора 10 травня по ранок 12 травня з боку палестинців. Ізраїль також відповів на це, атакувавши військові об'єкти Палестини. На відео в Twitter показали, як ракета з боку Ізраїлю потрапила в 13-поверховий будинок, де знаходився офіс руху ХАМАС, передають Патріоти України.

Відзначається, що за півтори години до удару Ізраїль попередив місцевих жителів, щоб вони терміново евакуювалися. Даних про жертви цього нападу поки немає. Всього в результаті обстрілів в секторі Газа загинули вже близько 40 осіб — у тому числі десять дітей.

За словами очевидців, ізраїльські Військово-повітряні сили сьогодні вранці завдали серію авіаударів по Сектору Газа. В результаті атак десятки поліцейських і охоронних об'єктів були зруйновані.

Нагадаємо, що конфлікт, який триває роками, цього разу почався 10 травня. ХАМАС повідомляє, що своїми діями хоче "захистити мечеть Аль-Акса" на Храмовій горі Єрусалиму від "агресії і тероризму" Ізраїлю. На цій священній горі для мусульман та юдеїв останнім часом відбувалися запеклі сутички між палестинцями та ізраїльською поліцією.

Нардеп зі "Слуги народу" потрапив у жорстку ДТП на Житомирщині

понеділок, 15 серпень 2022, 0:34

Народний депутат від "Слуги народу" Олексій Красов 14 серпня потрапив в аварію. Жорстка ДТП трапилася на Житомирщині. У пресслужбі фракції вже підтвердили інформацію про цю аварію, зазначають Патріоти України. Також деталі ДТП журналістам розповіли вла...

"У нас вже був день перемоги": Мобілізовані в "ЛНР" відмовилися воювати за "ДНР" (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 0:26

У самопроголошеному терористичному угрупуванні "ЛНР" почали протестувати мобілізовані військовослужбовці. Вони заявили, що не хочуть воювати у сусідній квазіреспубліці "ДНР", куди їх відправляють погрозами та шантажем. Терористи поскаржилися, що їх кид...