Конфлікт між Зеленським і Коломойським наростає: Аналітик зі США розповів, коли чекати на розв’язку

На думку пана Аслунда, інвестори і міжнародні партнери будуть вибудовувати відносини з Україною в залежності від результату цієї конфронтації.

Конфлікт між президентом України Володимиром Зеленським і олігархом Ігорем Коломойським наростає, а його розв’язка станеться незабаром. Про це заявив аналітик американського центру Atlantic Council Андерс Аслунд, повідомляють Патріоти України.

На думку експерта, інвестори і міжнародні партнери будуть вибудовувати відносини з Україною в залежності від результату цієї конфронтації.

«Ситуація між Коломойським і Зеленським – надзвичайно важлива подія, результат якої ми побачимо вже дуже скоро. Якщо не найближчим часом, то за два-три місяці. І від цього залежить і доля угоди з МВФ, і очікування іноземних інвесторів», – сказав Аслунд.

Він додав, що не став би інвестувати в Україну до вирішення «цієї ситуації».

«Напруженість між Коломойським і Зеленським зростає. Я читав вчорашнє обурливе інтерв’ю Коломойського для NYT. Ставки зроблені», – сказав Аслунд.

Прощавай, "Кузьо": Єдиний авіаносець Путіна зазнав непоправних пошкоджень

п’ятниця, 13 грудень 2019, 22:15

Чим тепер росіяни будуть смішити НАТО та лякати "Грінпіс"? Повідомляється, що практично добу пожежники гасили крейсер "Адмірал Кузнєцов". В результаті події вогонь охопив 500 кв. метрів судна. Під час гасіння страшної пожежі один з військовослужбовців ...

Пристрасті посилюються: Вбивство Шеремета - Яніна Соколова зробила різку заяву

п’ятниця, 13 грудень 2019, 21:43

Винні мають понести покарання, ким би вони не були, але результати розслідування викликають певні сумніви та підозри. Вбивство Павла Шеремета в поліції оголосили розкритим та на спеціальному брифінгу назвали підозрюваних у скоєнні резонансного злочину ...