Конфлікт між Зеленським і Коломойським наростає: Аналітик зі США розповів, коли чекати на розв’язку

На думку пана Аслунда, інвестори і міжнародні партнери будуть вибудовувати відносини з Україною в залежності від результату цієї конфронтації.

Конфлікт між президентом України Володимиром Зеленським і олігархом Ігорем Коломойським наростає, а його розв’язка станеться незабаром. Про це заявив аналітик американського центру Atlantic Council Андерс Аслунд, повідомляють Патріоти України.

На думку експерта, інвестори і міжнародні партнери будуть вибудовувати відносини з Україною в залежності від результату цієї конфронтації.

«Ситуація між Коломойським і Зеленським – надзвичайно важлива подія, результат якої ми побачимо вже дуже скоро. Якщо не найближчим часом, то за два-три місяці. І від цього залежить і доля угоди з МВФ, і очікування іноземних інвесторів», – сказав Аслунд.

Він додав, що не став би інвестувати в Україну до вирішення «цієї ситуації».

«Напруженість між Коломойським і Зеленським зростає. Я читав вчорашнє обурливе інтерв’ю Коломойського для NYT. Ставки зроблені», – сказав Аслунд.

Хіти тижня. Через "неспокійне суспільство": У Зеленського розповіли, чому президент переїхав на державну дачу

неділя, 9 серпень 2020, 14:00

Медійний кризис-менеджер президента пояснив, що будинок, у якому раніше жив український лідер, не підходив із міркувань безпеки. Президент України Володимир Зеленський продав свій будинок і переселився в державну дачу в Конча-Заспі, оскільки попереднє ...

Проаналізувавши усю надану інформацію: ЦВК скасувала місцеві вибори на Донбасі

неділя, 9 серпень 2020, 12:47

30 липня набула чинності постанова Верховної Ради про призначення виборів до місцевих органів влади на неділю, 25 жовтня, поточного року. Центральна виборча комісія на своєму засіданні в суботу дійшла висновку щодо неможливості проведення виборів депут...