"Конфлікт на Донбасі треба просто заморозити": У мережі бурхливо обговорюють ідею партії "Голос"

У політичній силі закликали будувати країну, розвивати економіку і повертати свої землі, тільки після того, як в України буде достатньо сил.

У мережі обговорюють заяву партії "Голос" про те, що Україна повинна вийти з Мінських угод і заморозити ситуацію до посилення власних позицій. Позиція політичної сили опублікована на сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

"Ми боремося на два фронти - з Росією на зовнішньому фронті, з корупцією, слабкою економікою і неефективністю державних інститутів на внутрішньому. Поки що повернути Крим і Донбас на умовах, прийнятних для України, неможливо", - заявили в "Голосі".

У політичній силі закликали будувати країну, розвивати економіку і повертати свої землі, тільки після того, як в України буде достатньо сил. У мережі активно відреагували на заяву.

Хіти тижня. "Це все, що треба про неї знати": Верещук пригадали поїздку в Москву в розпал війни на Донбасі (фото)

середа, 23 вересень 2020, 3:00

Кандидатці в мери Києва від партії "Слуга народу" Ірина Верещук пригадали поїздку в Москву в розпал війни на Донбасі. Повідомлення про те, що в 2015 році народний депутат їздила до столиці Росії на вручення премії пропагандистці Кремля Марині Ахмедовій...

Хіти тижня. "Це низько й підло": У Кернеса розповіли про причини зараження коронавірусом

середа, 23 вересень 2020, 2:00

У мережі поширили фейк про причини зараження мера Харкова. У Харківській міській раді спростували фейк про причини зараження коронавірусом мера Геннадія Кернеса, поширений в мережі, повідомляють Патріоти України. Безліч харківських пабліків заявили про...