"Конфлікт на Донбасі треба просто заморозити": У мережі бурхливо обговорюють ідею партії "Голос"

У політичній силі закликали будувати країну, розвивати економіку і повертати свої землі, тільки після того, як в України буде достатньо сил.

У мережі обговорюють заяву партії "Голос" про те, що Україна повинна вийти з Мінських угод і заморозити ситуацію до посилення власних позицій. Позиція політичної сили опублікована на сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

"Ми боремося на два фронти - з Росією на зовнішньому фронті, з корупцією, слабкою економікою і неефективністю державних інститутів на внутрішньому. Поки що повернути Крим і Донбас на умовах, прийнятних для України, неможливо", - заявили в "Голосі".

У політичній силі закликали будувати країну, розвивати економіку і повертати свої землі, тільки після того, як в України буде достатньо сил. У мережі активно відреагували на заяву.

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...

Хіти тижня. Жертва коронавірусу: В Україні постраждав високопосадовець

середа, 26 лютий 2020, 23:55

Центральна влада не задумуючись над профілактикою розповсюдження паніки і навіть підігравши страхам населення покаранням зараженими опонентам у Конча-Заспі, тепер рубає голови рідним "слугам". "У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через е...