"Конфлікт на Донбасі треба просто заморозити": У мережі бурхливо обговорюють ідею партії "Голос"

У політичній силі закликали будувати країну, розвивати економіку і повертати свої землі, тільки після того, як в України буде достатньо сил.

У мережі обговорюють заяву партії "Голос" про те, що Україна повинна вийти з Мінських угод і заморозити ситуацію до посилення власних позицій. Позиція політичної сили опублікована на сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

"Ми боремося на два фронти - з Росією на зовнішньому фронті, з корупцією, слабкою економікою і неефективністю державних інститутів на внутрішньому. Поки що повернути Крим і Донбас на умовах, прийнятних для України, неможливо", - заявили в "Голосі".

У політичній силі закликали будувати країну, розвивати економіку і повертати свої землі, тільки після того, як в України буде достатньо сил. У мережі активно відреагували на заяву.

Звільнення "Бєлгородщини": У ЗСУ пояснили, як "другий етап" війни вплине на події на фронті

понеділок, 5 червень 2023, 12:42

Добровольчий корпус Росії заявив про "звільнення" Бєлгородщини. Так звана операція переходить у глиб країни. Про це розповів командир роти 92 ОМБр Юрій Федоренко, передають Патріоти України. За словами Федоренка, це хороший знак, що у РФ почалися подіб...

Пригожин заявив про просування ЗСУ під Бахмутом і закликав Шойгу померти героєм (мапа)

понеділок, 5 червень 2023, 12:30

Російські окупаційні війська втратили контроль над частиною села Берхівка, розташованого на північний захід від Бахмута. Про це заявив ватажок "Групи Вагнера" Євген Пригожин, передають Патріоти України. Він зазначив, що в ході локального контрнаступу З...