Конгресвумен США Вікторія Спартц у прямому ефірі розповіла українцям, що не так з оточенням Зеленського, чому Єрмак мусить піти (відео)

Головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов звернувся до конгресвумен США Вікторії Спартц з проханням про інтерв'ю. Пані конгресвумен надала згоду на спілкування з українським журналістом.

Інтерв'ю з Вкторією Спартц у онлайн форматі на каналі Бутусов Плюс на youtube та на сайті Цензор.НЕТ.

Глядачі дізналися більше про діяльність Вікторії Спартц на підтримку України, яку допомогу виділяють США Україні, чому конгресвумен вимагає відставки голови офісу президента - всесильного сірого кардинала Андрія Єрмака, якого назвала "людиною з сумнівною репутацією", і про 6 запитань до Єрмака, які вона оголосила.

Вікторія Спартц стала першим американським політиком, яка висунула конкретні претензії до організації оборони та прозорості української влади, і відповіді на питання Спартц президент Зеленський і сам Єрмак по суті досі чомусь уникають.

Звичайно, прозвучало і як вона ставиться до того, що радник Єрмака Тимофій Мілованов назвав конгресвумен Спартц, яка голосувала за ленд-ліз для України, "політичною твариною".

Страта Каддафі переслідує Х*йла з новою силою: Путін почав знов втрачати рейтинг

четвер, 29 вересень 2022, 8:16

Росіяни не простили тирану чмобіків, і це лише початок. Рейтинг президента Росії Володимира Путіна після оголошення "часткової" мобілізації почав знижуватися. Глава Кремля втратив одразу 6% за останній місяць. Такі дані у середу, 28 вересня, наводить в...

Черговий злочин кривавої Москви: Росія мобілізує кримських татар і кидає їх у найгарячіші точки

четвер, 29 вересень 2022, 8:05

Генштаб ЗСУ повідомляє, що окупанти отримали вказівку першочергово мобілізувати у Криму кримських татар і відправляти райони найбільш інтенсивного ведення бойових дій. "Відомо про відправлення 27 вересня із Севастополя до Херсонської області двох тисяч...