Консервативна партія невдоволена наступником Бориса Джонсона: Прем'єр-міністра Сунака планують зняти з посади перед виборами до парламенту Британії, - ЗМІ

Члени уряду Великої Британії обговорюють можливість замінити Ріші Сунака на посаді прем'єр-міністра перед виборами до парламенту. Про це повідомляє інформагентство Bloomberg.

Останніми днями міністри кабінету провели приватні дискусії, досліджуючи можливість замінити Сунака до виборів у Великобританії, які відбудуться цього року.

Інформагенція зазначає, що каталізатором переговорів стала серія політичних махінацій, які "викрили нездатність Сунака приймати швидкі політичні рішення, включно з оприлюдненням нових обіцянок зниження податків і суперечками щодо расистських висловлювань.

Міністри, які беруть участь у переговорах, продовжують підтримувати Сунака і не хочуть зміни керівництва зараз, додає ЗМІ.

Bloomberg також зауважує, що жоден суперник не має достатньої підтримки, щоб кинути виклик, що підкріплює надії союзників, що прем’єр-міністр протримається до виборів, які, за його словами, ймовірно відбудуться у другій половині 2024 року.

Сі Цзиньпін відмовив: Путін знову повернувся з Китаю до РФ із "розбитим серцем", – Bloomberg

вівторок, 21 травень 2024, 18:50

Глава Кремля Володимир Путін повернувся з поїздки до Китаю в Москву ні з чим. Голова КНР Сі Цзіньпін дав зрозуміти, що не так уже й зацікавлений у "Силі Сибіру 2". Про це колумніст і оглядач Девід Фіклінг написав для Bloomberg. Повідомляється, що Путін...

"Їм вигідно розпочати бойові дії": Експерт оцінив загрозу наступу РФ на Сумщині

вівторок, 21 травень 2024, 18:44

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан розповів OBOZ.UA, що відповідно до логіки ведення бойових дій, кордони Сумської, Чернігівської та Харківської областей давно мали стати лінією бойового зіткнення. Чому досі там немає лінії фронт...