Консультується з Герасимовим, а не Шойгу: Військовий експерт пояснив, як Путін керує війною в Україні

Очільник Кремля консультується з командувачем російськими збройними силами, генералом Валерієм Герасимовим, а не міністром оборони Сергієм Шойгу. Чому так відбувається 17 травня в етері телеканалу "Freeдом" пояснив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

"Герасимов зарекомендував себе двома воєнними кампаніями - чеченською і сирійською. Саме тому Путін до нього більш прихильний і він перевірений в плані відданості. Тому Путін скоріше за все з ним і консультується, а не з Шойгу, а саме з військовим", - говорить експерт.

Також Жданов зазначає, що саме через те, що війною керують політики, Росія і зазнає невдач. "Те, що він сам особисто водить полки по нескошеним травам, я не знаю, наскільки це правдива інформація. Але факт, залишається фактом, що політики командують цієї війною і в результаті ми отримуємо Білогоровку, Чорнобаївку і острів Зміїний. Будь-якою ціною треба виконати поставлене завдання. Це нагадує весну 1945 року, коли Гітлер міняв фельдмаршалів в надії, що кожний новий призначений різко змінить хід військової компанії, коли вже радянська та американська армії наближалися з обох боків до Берліна", - наголосив військовий експерт.

Нагадаємо, 24 лютого Росія напала на Україну, завдавши серію ракетних та авіаударів по наших містах, зокрема і по Києву. Широкомасштабне вторгнення триває вже 83-й день (війна 8 років). Окупанти продовжують руйнувати українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами, вбиваючи мирне населення та завдаючи нищівних руйнувань інфраструктурі.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...