"Контакти набувають нового рівня": Путін попросив Китай допомогти із супутниками і зброєю

Росія розраховує на співпрацю з Китаєм щодо створення угруповання супутників та нових зразків зброї. Про це заявив президент РФ Володимир Путін на зустрічі із заступником голови Центральної військової ради КНР Чжаном Юся, передають Патріоти України.

За словами Путіна, контакти з Китаєм у військовій та військово-технічній сфері набувають "зростаючого значення" і сконцентровані на супутникових технологіях та розробці перспективних озброєнь.

"Маю на увазі і космос, зокрема високоорбітальні угруповання, маю на увазі і сучасні види озброєнь, перспективні, які, безумовно, забезпечать стратегічну безпеку як Росії, так і Китайської Народної Республіки", — сказав Путін.

Він додав, що Росія і Китай "не будують жодних військових союзів" за прикладом часів холодної війни, а в розмові знову згадав США та НАТО, які "роблять спроби вийти за географічні рамки своєї діяльності", але Росія та її партнер Китай "все це бачать і виважено реагують на це".

МЗС Китаю відреагувало на питання, чи візьме КНР участь у мирному саміті щодо України в Швейцарії

понеділок, 27 травень 2024, 16:56

Китай поки не може підтвердити, що офіційна делегація їхньої країни візьме участь у Глобальному мирному саміті у Швейцарії, що відбудеться 15-16 червня. Про це на брифінгу заявила речниця МЗС КНР Мао Нін, повідомляє "Укрінформ". З її слів, Пекін поки н...

У когось здадуть нерви? Дрони атакували об'єкти біля палацу Путіна в Геленджику

понеділок, 27 травень 2024, 16:50

У ніч на понеділок українські безпілотники атакували об'єкти на території Геленджика в Краснодарському краї, неподалік від палацу російського правителя Володимира Путіна. . Джерело: губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв, "Радио Свобода". ...