Контрнаступ на Харківщині: Данілов назвав співвідношення втрат ЗСУ та окупантів

Українські військові всього за кілька днів здійснили блискавичний контрнаступ у Харківській області й майже повністю звільнили її від окупантів. Та попри радість від цього успіху, варто пам'ятати, що його ціна – життя наших воїнів. Водночас у російських військових ці втрати значно більші, навіть не зважаючи на те, що вони оборонялися, а отже були в зручнішій ситуації. Про це розповів секретар РНБО Олексій Данілов, передають Патріоти України.

Втрати росіян ледь не в 10 разів вищі

За словами секретаря Ради нацбезпеки й оборони, втрати росії за час контрнаступу ЗСУ, якщо порівнювати з українськими, становлять у відношенні 1 до 9, а то й 1 до 10.

"Тобто, на одного нашого загиблого воїна припадає 9 – 10 загиблих росіян, які вдерлися на нашу землю. Це дуже цікавий показник, адже за законами війни, при наступі ви витрачаєте значно більше, ніж при обороні", – зазначив Олексій Данілов.

Втім, завдяки ефективному виконанню завдань українськими воїнами у випадку з контрнаступом на Харківщині все вийшло з точністю до навпаки. "Ми ламаємо стереотипи не лише у військовій справі. Ми ламаємо стереотипи й для наших партнерів. Вони приємно здивовані якістю роботи наших військових, нашого суспільства", – розповідає секретар РНБО.

Він певен, що далеко не кожна країна в Європі здатна на те, що зробила Україна. Адже в історії війн є багато випадків, коли вони просто складали зброю.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...

У пеклі гості: ЗСУ ліквідували бойового попа РПЦ і всю колону "трьохсотих" окупантів (фото)

субота, 28 січень 2023, 7:56

На війні в Україні ліквідовано російського "бойового попа" з РПЦ Олександра Караулова разом з цілою пачкою інших окупантів під час евакуації "трьохсотих", передають Патріоти України. Згадка про знищення Караулова з'явилась у російських соцмережах. Коли...