
Під час контрнаступу на півдні Збройні сили України зіштовхуються з низкою серйозних проблем, зокрема, російські окупанти дуже сильно замінували територію. Противники готувалися до атак протягом декількох місяців, були створені дуже щільні мінні поля, розповів CNN старший сержант 47-ї бригади ЗСУ з позивним "Легіон". За його словами, за всі роки служби стільки мін він не бачив, передають Патріоти України.
Боєць додав, що мінні поля настільки щільні, що пересуватися можна тільки "дерево за деревом". Воїн підкреслив, що вороги також активно використовують авіацію і б'ють з артилерії. Офіцер зазначив, що бої на півдні зараз схожі на те, "що було у Бахмуті в найспекотніший період".
"Вони знали, що саме у цьому районі буде проходити основна атака, тому ретельно готувалися. У них тут є артилерія і авіація, регулярно працюють і винищувачі, і вертольоти", - заявив співрозмовник. "Легіон" сказав, що в таких умовах вважає дії української армії "досить успішними і ефективними".
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...