“Контрнаступ пішов не за планом”: Дикий розповів, яка ситуація зараз на фронті

Контрнаступ України не пішов по тому задуму, який був оголошений військовим командуванням у вересні минулого року. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua висловив політичний і військовий аналітик, ветеран АТО, екскомандир роти в батальйоні “Айдар” Євген Дикий, передають Патріоти України.

“Бо з того, що ми запитали у вересні, нам дали одну третину і аж приблизно у вересні 2023-го. От танки Abrams цьому яскравий приклад. Їх було обіцяно минулої осені — вони приїхали цієї осені. Я б процитував генерала Бена Годжеса, колишнього командувача сил США в Європі, який прямо заявив, що з таким ресурсом, який нам надали, його б армія навіть не почала наступ”, — розповів Євген Дикий.

А Україна його не просто почала, а весь літньо-осінній період була саме активно наступаючою стороною, каже військовий аналітик.

“І в ході цього малого того, що ми звільнили якісь клаптики територій, питання не в цьому. Питання в тому, що ми все ж таки оці російські укріплення, які вони дев’ять місяців будували, половину з них обнулили. І зараз перебуваємо в середині другої лінії з тих трьох, що вони набудували. Так, вони не посипались, але вони поступово прогинаються”, — вважає Євген Дикий.

Нею, ймовірно, знищили Трипільську ТЕС: Скільки ракет Х-69 може бути в Росії

вівторок, 23 квітень 2024, 7:57

На даний час Росія може мати близько 55 модернізованих ракет Х-69, які є новою загрозою для України. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Загрози з боку Росії та мобілізація по-новому. Що чекає Україну влітку на фронті та у тилу", передають Патріот...

"Давайте поставимо себе на місце росіян": Експерт пояснив, чому Донеччина стане основним напрямком російського наступу

вівторок, 23 квітень 2024, 7:44

Російські загарбники намагатимуться використати "вікно можливостей" на фронті до кінця травня та посилять наступальні операції. Таку думку в етері "Еспресо" висловив військовий експерт, співголова ГІ "Права Справа" Дмитро Снєгирьов, передають Патріоти...