"Контрнаступ триває, але операція потребує тиші": Високопосадовиця підтвердила значне просування ЗСУ на правобережній Херсонщині (відео)

Новина про наступ ЗСУ на південному напрямку надихнула українців. Але будь-які дії спочатку необхідно завершити, тільки тоді вони будуть результативними. Про це на брифінгу 29 серпня сказала начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк, передають Патріоти України.

За її словами, будь-яка військова операція потребує тиші. "В умовах гібридної війни така реакція на новини з фронту шкодить ЗСУ. Зараз треба почекати й зрозуміти правила й послідовність дій військових підрозділів", – сказала Гуменюк.

Сили противника доволі потужні, росіяни підтягували на Херсонщину резерви давно. Але попередні заходи ЗСУ, вогневий контроль і знищення складів, боєприпасів і військової техніки ворога дали результати. "Наші заходи послабили ворога, але він досі потужний. Навіть те, що вони морально дезорієнтовані, грає нам на руку, але розслаблятися поки зарано", – пояснила Гуменюк.


"Тривожно в країні": Скабєєва поскаржилася на проблеми на фронті і заявила, що Росію хочуть "усунути" (відео)

середа, 7 червень 2023, 11:28

На тлі терористичного акту Росії на Каховській гідроелектростанції та регулярній "бавовні" у Білгородській області самої РФ засумувала навіть віддана режиму Кремля пропагандистка Ольга Скабєєва. Вона зауважила, що окупанти останнім часом не тішать її п...

ЗСУ просуваються на флангах під Бахмутом, ворог втрачає позиції: Сирський показав відео

середа, 7 червень 2023, 10:58

Українські військовослужбовці продовжують запеклі бої проти російських окупантів на Бахмутському напрямку. Завдяки титанічним зусиллям захисники країни просуваються на флангах під Бахмутом, передають Патріоти України. У свою чергу, російські терористи ...