"Контрнаступ триває, але операція потребує тиші": Високопосадовиця підтвердила значне просування ЗСУ на правобережній Херсонщині (відео)

Новина про наступ ЗСУ на південному напрямку надихнула українців. Але будь-які дії спочатку необхідно завершити, тільки тоді вони будуть результативними. Про це на брифінгу 29 серпня сказала начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк, передають Патріоти України.

За її словами, будь-яка військова операція потребує тиші. "В умовах гібридної війни така реакція на новини з фронту шкодить ЗСУ. Зараз треба почекати й зрозуміти правила й послідовність дій військових підрозділів", – сказала Гуменюк.

Сили противника доволі потужні, росіяни підтягували на Херсонщину резерви давно. Але попередні заходи ЗСУ, вогневий контроль і знищення складів, боєприпасів і військової техніки ворога дали результати. "Наші заходи послабили ворога, але він досі потужний. Навіть те, що вони морально дезорієнтовані, грає нам на руку, але розслаблятися поки зарано", – пояснила Гуменюк.


"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...