
Сили оборони України деокупували ще 3 км² української землі довкола Бахмута Донецької області. Про це сьогодні, 21 серпня, в ефірі національного телемарафону повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. Відеозапис опублікували в YouTube ТСН, передають Патріоти України
"По південному флангу довкола Бахмута... наші війська просуваються... Станом на зараз звільнено ще 3 км². І разом ми можемо говорити про звільнення 43 км² нашої землі довкола Бахмута", – розповіла Маляр.
За її словами, на північному боці Бахмута ворог безрезультатно намагається вибити українських військових із позицій, оскільки захисники "зайняли там панівні висоти й добряче дошкуляють ворогу". "Власне, ворог там у пастці. Вони не можуть вийти з Бахмута і не можуть повноцінно просуватися там", – наголосила Маляр.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...