Контрнаступ України стабільно просувається вперед, - глава Міноборони США

У вівторок, 19 вересня, міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що контрнаступ Сил оборони України досягає стійкого прогресу. Про це Остін сказав, відкриваючи засідання Контактної групи з питань оборони України Рамштайн, передають Патріоти України.

«Зараз, навіть коли ми тут зустрічаємося, українські війська ведуть важку боротьбу за повернення своєї суверенної території від російських загарбників», — зазначив він.

За його словами, контрнаступ України продовжує стабільно просуватися вперед, а українські військові проривають укріплені рубежі російської армії.

«Прогрес України є свідченням бойового духу її народу. Але нещодавні досягнення України також залежать від найважливіших можливостей, наданих членами цієї Контактної групи. І наша спільна відданість буде життєво важливою під час нинішніх битв і надалі», — наголосив Остін.

Глава Пентагону також привітав нового міністра оборони України Рустема Умерова. «Минулого тижня у нас був хороший дзвінок, і сьогодні вранці ми також мали можливість сісти разом. Рустем, я з нетерпінням чекаю на тісну співпрацю з вами та вашою командою. І я знаю, що всі інші тут теж», — підкреслив він.

Сербський суд виніс вирок ексгенералу СБУ

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:52

Сьогодні вдень, 29 вересня, Вищий суд сербського міста Ниш засудив ексначальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова до одного року позбавлення волі за звинуваченням у відмиванні грошей. Про це повідомляє Балканська служба «Рад...

Тільки тимчасово: Україна перестала вважати ОТП Банк та грецькі компанії спонсорами війни

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:41

Україна призупинила статус міжнародних спонсорів війни для угорського OTP Bank та п'яти грецьких компаній-перевізників. Рішення ухвалили у зв'язку з початком переговорів з цими компаніями про припинення будь-якої співпраці з Росією. Крім того, українсь...