Контрнаступ вже триває: Військовий експерт пояснив, до чого призведуть удари ЗСУ по мостах на Херсонщині

Контрнаступ українських військ на півдні вже триває. Завдяки знищенню та вогневому контролю мостів у Херсонській області російські війська будуть відрізані. Тоді в окупантів залишиться вибір - або варитися в цьому котлі, або заявити про черговий "акт доброї волі". Про це військовий експерт та офіцер Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін розповів в інтерв'ю "Радіо НВ", передають Патріоти України.

"У нас цього ранку ще одна гарна новина була: біля Антонівського мосту з’явився міст-побратим – через річку Інгулець, по якому хтось завдав точкових ударів. Міст цей менший, скромніший і слабший – його ще простіше знищити", – зауважив експерт.

Він пояснив, у чому важливість знищення та вогневого контролю мостів. "Антонівський і міст через річку Інгулець, який пов’язує Нову Каховку з Херсоном, відрізають Херсон і фактично блокують будь-які війська, якими б вони не були – хоч тисяча, хоч десять тисяч людей. Вони будуть відрізані. Ці незрозумілі прильоти здійснюються для того, щоб це угруповання було відрізане", – розповів Левін.

"А коли воно буде відрізане, у них є вибір – або варитися в цьому котлі, або заявити про черговий "акт доброї волі", – додав він. На думку ізраїльського офіцера, в такому разі окупантам треба буде домовлятися з українським командуванням та вийти.

"Звісно, хотілося б узяти полонених, бо це обмінний фонд. Але Україна звільняє свої землі: треба намагатися, аби були мінімальні руйнування і, звісно, у Херсоні наші громадяни… Між вибором – воювати за Херсон, де можуть загинути, зокрема, наші громадяни, або випустити всі війська, як "акт доброї волі", – певна річ, краще зберегти своїх бійців та своїх громадян", – вважає Левін.

Він також наголосив, що контрнаступ ЗСУ не розпочнеться раптово, як постійно про нього кажуть. Тому що він уже триває. "Ми зараз розмовляємо і зараз триває контрнаступ", – зауважив експерт і додав, що удари по мостах – це частина контрнаступу.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...