Контрнаступ ЗСУ йде успіщно: Українські війська просуваються на двох напрямках, - мер Мелітополя

Збройні сили України під час контрнаступу на Запоріжжі посунули лінію фронту на 5-10 км, звільняючи наші території від окупантів. Про це сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров, відповідаючи на запитання щодо деокупації Мелітополя, передають Патріоти України.

"За останні два тижні відбулися дві достатньо важливі події для нас, мешканців Мелітополя. В першу чергу – це контрнаступ наших Збройних сил безпосередньо у Херсонській області, на Херсонському напрямку. На сьогодні ЗСУ достатньо суттєво просунулися у напрямку Херсона. Нас теж це надихає, адже це рух і у бік Мелітополя", – сказав Федоров.

"Друге – це безпосередньо напрямок з боку Запоріжжя у бік Мелітополя. Так само за два тижні фронт просунувся від 5 до 10 км у сторону міста Мелітополя", - продовжив він. Федоров при цьому підкреслив, що завдяки героїчним досягненням ЗСУ сили російської армії, які 110 днів тому були у десятки разів більшими за наші війська, на сьогодні суттєво зменшились.

Російські окупанти вирішили оголосити мобілізацію на захоплених територіях Херсонщини. Готуються списки

середа, 28 вересень 2022, 5:05

Окупаційна влада Херсонської області видала розпорядження про проведення мобілізації у Херсонській області. Про це повідомляють російські Telegram-канали. Зокрема пабліки поширюють фото документа, у якому йде мова про підготовку мобілізації на територі...

Більше HIMARS: США готують для України новий пакет військової допомоги на понад $1 млрд - Reuters

середа, 28 вересень 2022, 4:43

Сполучені Штати готують новий пакет військової допомоги на суму 1,1 мільярда доларів для протистояння України проти Росії на тлі так званих "референдумів", проведених РФ на окупованих територіях. Про це пише Reuters із посиланням на офіційних осіб США....