Контрнаступ ЗСУ на Херсонщині почався: Розвідка Британії оцінила перспективи успіху

Успіх Збройних сил України у звільненні територій на Херсонщині залежатиме від здатності проведення тривалих наступальних операцій і від того, наскільки згуртованими будуть російські війська, створені з різних військових формувань. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки у Twitter, передають Патріоти України.

"З самого початку дня 29 серпня, декілька бригад Збройних сил України збільшили потужність артилерійських обстрілів у секторах лінії фронту на півдні України. Українські дальні точні удари продовжують зривати російські поповнення запасів. Наразі неможливо підтвердити маштаби українських просувань", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що з початку серпня Росія доклала значних зусиль для посилення своїх окупаційних військ на західному березі річки Дніпро біля Херсона.

"49-та загальновійськова армія Південного військового округу РФ досить імовірно була доповнена складовими частинами 35-ї загальновійськової армії Східного військового округу. Більшість підрозділів біля Херсону є ймовірно недоукомлектованими і залежать від ненадійних каналів постачання завдяки поромним і понтонним мостам через Дніпро", - заявляють у розвідці.

Водночас, інтеграція цих двох армій передбачає значну реорганізацію російських сил в Україні. За даними розвідки, існує реальна можливість, що Росія перейшла до упорядкування кількох напівнезалежних оперативних командувань, які показали низьку ефективність на початку вторгнення.

"Якщо Україна доб'ється успіху у проведенні тривалих наступальних операцій, єдність цієї неперевіреної структури, ймовірно, стане ключовим фактором стійкості російської оборони на півдні", - наголошується у повідомленні.

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...