
Армія РФ у тимчасово окупованому Маріуполі продовжують укріплюватись на заводах "Азовсталь" та Ілліча, а також в порту. Вони готуються до оборони та до нових запеклих боїв. Про це у своєму Telegram повідомляє радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
– Росіяни продовжують укріплюватись. Мости. Азовсталь. Ілліча. Порт. Не варто пірнати в самообман та вірити заспокійливим вигаданим новинам про панічні настрої окупантів в Маріуполі.
Росіяни готують місто до оборони та запеклих боїв. Іноді смішно та по ідіотськи, але готують, – написав він.
На думку радника, максимальна мілітаризація міста прямо вказує, що ніякого “херсонського сценарію” окупанти там не планують та вірять, що в Маріуполі вони “назавжди”.
– Сподіваюсь, поки робітники військової комендатури та офіцери гарнізону оборони міста в той самий час вже шукають в оренду будинки на морі. Цивільні окупанти на всю скуповують розсаду та розбивають городи.
Тому нас чекає нова битва за Маріуполь. Однозначно. Та не знецінюйте важку роботу наших Героїв вигаданими “паніками”. – написав Андрющенко.
Нагадаємо, нещодавно російські військові масово везли через Маріуполь бетонні протитанкові споруди пірамідальної форми, відомі як “зуби дракона”. Відомо, що прямували вантажівки в бік Нікольського, що в Маріупольському районі, а далі – до селища Розівка Запорізької області.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...