Контрнаступ ЗСУ розпочався: Західні ЗМІ назвали варіанти розвитку подій та напрямки удару

Контрнаступ ЗСУ вже явно почався. Українські сили атакують окупантів з інтенсивністю, якої не було вже місяцями. Про це пише The Economist, передають Патріоти України.

Очевидно, що операція триватиме значну частину літа. Однак уже наступні кілька тижнів покажуть, куди і як усе рухається, і багато чого визначать у майбутньому України, Європи та світу.

"Якщо виявиться так, що оборона росіян занадто міцна, українці розподілили сили недостатньо щільно й не змогли досягти значного прориву ― це підніме бойовий дух росіян і репутацію Путіна навіть після безталанної операції з захоплення Бахмуту. Інший варіант ― після прориву першого ряду своєї оборони росіяни почнуть тікати подібно до того, як вони тікали на Харківщині минулої осені, і їхній фронт посиплеться, що, зрештою, спричинить серйозні проблеми всередині Росії", - зазначає видання.

Це реалістично, але, швидше за все, результат буде середнім, вважають автори The Economist. Українці просунуться вперед, і в цьому русі важливими будуть два напрямки. Перший ― на Донбасі, де ЗСУ можуть, зокрема, відбити частину території, яку росіяни контролювали від 2014 року.

Другий напрям ― відвоювання чи бодай взяття під вогневий контроль значної частини території Криму. "Після підриву Каховської ГЕС півострів і так потерпатиме від браку прісної води, а загроза з боку ЗСУ зробить Путіна значно поступливішим у майбутніх переговорах", - вважають журналісти.

СБУ і НАБУ затримали мера Сум на хабарі у 2 мільйони

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:52

Сумського міського голову затримали на гарячому разом із директором департаменту міської ради. Чоловіки брали хабарі. Посадовці займалися корупцією з листопада 2022 року. Тепер їм повідомили про підозру, інформують Патріоти України. Чоловіків затримали...

Окупанти атакували склад матеріалів ДТЕК на Дніпропетровщині

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:28

У понеділок, 2 жовтня, росіяни атакували склад матеріалів ДТЕК в Дніпропетровській області - пошкоджено обладнання. Про це пише ДТЕК, передають Патріоти України. Повідомляється, що пошкоджень зазнали кабелі, трансформатори, роз’єднувачі та інше обладна...