
Українські захисники за останні 24 години здійснили контратаки у Сєвєродонецьку, 70% територій якого раніше захопили окупанти. У Міноборони Британії заявили, що це звело нанівець "оперативний імпульс", який раніше набрали окупанти завдяки концентрації бойових підрозділів та вогневій потужності. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії у Twitter, передають Патріоти України.
Зазначається, що на цьому напрямку Росія задіяла особовий склад, мобілізований з самопроголошеної "ЛНР". Ці люди погано оснащені і навчені. Порівняно з регулярними російськими військами, їм не вистачає важкої техніки.
У Британському Міноборони кажуть, що використання проксі-піхоти для операцій із зачистки міст - це кремлівська тактика, яку раніше застосовували в Сирії. Там Росія задіяла 5-й корпус сирійської армії для атаки на міські райони. "Такий підхід, ймовірно, вказує на бажання обмежити втрати, понесені регулярними російськими силами", - йдеться в повідомленні.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...