Контрнаступ ЗСУ у Сєвєродонецьку звів нанівець попередній наступальний прорив окупантів, - Міноборони Британії

Українські захисники за останні 24 години здійснили контратаки у Сєвєродонецьку, 70% територій якого раніше захопили окупанти. У Міноборони Британії заявили, що це звело нанівець "оперативний імпульс", який раніше набрали окупанти завдяки концентрації бойових підрозділів та вогневій потужності. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії у Twitter, передають Патріоти України.

Зазначається, що на цьому напрямку Росія задіяла особовий склад, мобілізований з самопроголошеної "ЛНР". Ці люди погано оснащені і навчені. Порівняно з регулярними російськими військами, їм не вистачає важкої техніки.

У Британському Міноборони кажуть, що використання проксі-піхоти для операцій із зачистки міст - це кремлівська тактика, яку раніше застосовували в Сирії. Там Росія задіяла 5-й корпус сирійської армії для атаки на міські райони. "Такий підхід, ймовірно, вказує на бажання обмежити втрати, понесені регулярними російськими силами", - йдеться в повідомленні.

На концерті Кобзона тримається аншлаг, висока також утилізація артилерії і надвисока транспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 23 червня

вівторок, 23 червень 2026, 10:47

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:

Росія тисне на останні фортеці Донбасу: Тисячі людей залишають Слов’янськ і Краматорськ

вівторок, 23 червень 2026, 10:42

Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...