Контрольована зупинка ЗАЕС: У Білому домі розповіли, що вважають "найбезпечнішим варіантом"

Представник Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі прокоментував ситуацію навколо Запорізької АЕС, передають Патріоти України.

Як повідомляє Reuters, Кірбі повторив журналістам тезу про те, що Росія має погодитися на створення демілітаризованої зони навколо Запорізької атомної електростанції, яка тепер стала небезпечною лінією фронту.

За словами Кірбі, адміністрація Байдена підтримує візит Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) на ЗАЕС. Крім того, Кірбі заявив, що "найбільш безпечним варіантом" була б контрольована зупинка реакторів АЕС.

"За "Байрактари" для України": Росіяни зраділи обвалам будинків у Туреччині, внаслідок яких загинули люди

понеділок, 6 лютий 2023, 10:30

Жителі Росії бурхливо відреагували на моторошний землетрус у Туреччині 6 лютого. Вони здебільшого пораділи загибелі сотень людей і навіть приплели до природної катастрофи війну РФ проти України, передають Патріоти України. Так, росіяни заявляли, що це...

Путін прорахувався: Запасів газу в ЄС вистачить ще на 155 зимових днів

понеділок, 6 лютий 2023, 10:28

Російські плани "заморозити" Європу взимку 2022-23 рр. не втілилися в життя. ЄС вдалося накопичити значні запаси газу та проходити сезон без імпорту російського палива. Країнам Європи вистачило б газу ще на 5 місяців холодів, передають Патріоти Україн...