Десь буде дуже пригорати? Контррозвідка Чехії оголосила про розкриття російської шпигунської мережі

Керівник Служба безпеки та інформації Чехії Михайло Коуделка заявив, що його відомство і чеська поліція викрили діяльність російської шпигунської мережі, яка діє через посольство РФ у Празі, передають Патріоти України.

За словами глави BIS, ця мережа "була створена людьми, пов'язаними з російськими розвідувальними службами, і фінансуються з Росії і російського посольства". "Ця мережа була повністю розгромлена і обезголовлена", - сказав він.

Коуделка стверджує, що члени мережі планували атаки проти цілей у Чехії та в інших країнах через інтернет. Він також сказав, що ця мережа була частиною більш великої структури, створеної Росією в інших європейських країнах. Однак, як повідомляють ЗМІ, керівник BIS не став називати ці країни.

"2014 покажется детским лепетом": Пропаган**н Путіна пригрозив Україні великою війною

вівторок, 12 листопад 2019, 18:44

Скандальний українофоб, автор ідеї про "русскій мір" Сергій Кургінян заявив, що у 2022 році в Україні нібито неминуче почнеться "громадянська" війна. За його словами, вона має охопити всю територію держави. Нетверезими "прогнозами" пропагандист вибухну...

Хіти тижня. "Звідки ви, дядьку?": Міністр Милованов нарвався на критику через зовнішній вигляд (фото)

вівторок, 12 листопад 2019, 18:30

Чи може публічна особа дозволити собі неохайний вигляд та брудне взуття? Міністр економіки України Тимофій Милованов нарвався на критику в мережі через свій зовнішній вигляд. Так, на своїй сторінці у Facebook Олександр Бабак опублікував фото міністра, ...