Контррозвідка СБУ обшукує монастирі та храми Московського патріархату на Рівненщині

Правоохоронці проводять контррозвідувальні заходи на території релігійних будівель УПЦ у Рівненській області. Про це повідомило регіональне управління СБУ вранці у вівторок, 22 листопада.

Вказано, що це Корецький Свято-Троїцький монастир (місто Корець), жіночий монастир на честь Волинської ікони Божої Матері (с. Сірники Зарічненського району) та приміщення Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ.

Заходи відбуваються спільно з Нацполіцією та Нацгвардією в рамках системної роботи СБУ щодо протидії підривній діяльності спецслужб РФ в Україні.

У спецслужбі зазначили, що в умовах збройної агресії Росії зростає ризик скоєння терактів, диверсій, захоплення заручників, особливо у місцях великого скупчення громадян.

Тому зазначені заходи проводяться для:

  • недопущення використання релігійних громад як осередку "русского мира";
  • перевірки даних про використання приміщень монастирів для приховування диверсійно-розвідувальних груп, іноземних громадян, зберігання зброї тощо;
  • забезпечення безпеки населення від провокацій та терористичних актів.

За безпосередньою участю представників церкви правоохоронці:

  • здійснюють огляд території та приміщень з метою виявлення заборонених до обігу предметів;
  • здійснюють перевірку осіб щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України.

"У Китаю є велич, у Росії ні": Росіянка поскаржилася, що РФ стала країною третього світу, і висміяла тези пропаганди про війну з Україною (відео)

субота, 25 березень 2023, 11:30

Громадянка країни-агресора РФ, яка виїхала з країни, назвала свою батьківщину країною третього світу. Вона висміяла тези російської пропаганди, зокрема, про війну проти України та "велич" Росії, передають Патріоти України. Відповідний ролик росіянка оп...

"Закінчаться солдати - накаже народжувати": Психічно хворий Путін не відмовиться від України, - Сотник

субота, 25 березень 2023, 11:23

Російський диктатор Володимир Путін не відмовиться від своєї ідеї захопити Україну, тому що він психічно хворий і вбив собі у голову, що це "його місія". Глава Кремля вважає себе "історичною особистістю". Про це сказав головний редактор каналу Sotnik-T...