"Концерт у Кобзона отримають": Командир чеченських добровольців Осмаєв відповів Кадирову на погрози Україні

Командир батальйону імені Джохара Дудаєва Адам Осмаєв відповів на слова голови Чечні Рамзана Кадирова про необхідність приєднання України до Росії, передають Патріоти України.

Він нагадав земляку про те, що кращі з кращих чеченців стоять на захисті України від агресії. "Жодні орди орків та їхніх рабів – зрадників чеченського народу нас не поставлять на коліна! Концерт у Кобзона вони отримають, а не Україну", – написав Осмаєв.

Командир батальйону імені Джохара Дудаєва Адам Осмаєв відповів на слова голови Чечні Рамзана Кадирова про необхідність приєднання України до Росії. Він нагадав земляку про те, що кращі з кращих чеченців стоять на захисті України від агресії. "Жодні орди орків та їхніх рабів – зрадників чеченського народу нас не поставлять на коліна! Концерт у Кобзона вони отримають, а не Україну", – написав Осмаєв.

Ердоган переміг на президентських виборах у Туреччині, - голова Вищої виборчої комісії

неділя, 28 травень 2023, 23:15

Реджеп Таїп Ердоган офіційно переміг на президентських виборах у Туреччині. Він обійматиме свій пост наступні 5 років. Про це заявив голова Вищої виборчої комісії Туреччини Ахмет Єнер, передають Патріоти України. "Пана Реджепа Таїпа Ердогана обрано пре...

Щонайменше шість "прильотів": У окупованому Бердянську пролунали вибухи

неділя, 28 травень 2023, 22:00

"Ще мінімум 5 влучань від ЗСУ по росіянських позиціях у Бердянській громаді! Російське ППО вчергове показало свою неефективність", - йдеться у повідомленні. При цьому офіційна влада міста закликала дочекатися подробиць та офіційного підтвердження від Г...