
Стало відомо, чому покарали патрульних поліцейських, які нещодавно зупинили нардепа-"слугу народу" Євгена Брагара й склали на нього протокол за керування автомобілем в стані наркотичного сп'яніння. Як повідомили у Патрульній поліції України, копи при спілкуванні з нардепом не вели відеофіксацію розмови, зазначають Патріоти України.
"З огляду на зацікавленість ЗМІ інформуємо, що патрульних, які нещодавно у Києві зупинили одного з народних депутатів, притягнули до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани не через зупинку та перевірку водія, якого вони запідозрили в керуванні у стані сп’яніння, а тому, що інспектори не виконали вимоги інструкції та не увімкнули нагрудні камери", - йдеться у повідомленні. У поліції додали, що патрульні за законом мають право та зобов’язані попереджати й фіксувати порушення правил дорожнього руху. Зокрема, й таке серйозне порушення, як керування у стані сп’яніння.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...