Корабель вікінгів: Бригада морської піхоти отримала нову нарукавну емблему (відео)

Планується оновлення емблем для всіх сухопутних військ до кінця серпня – початку вересня.

Нова нарукавна емблема морпіхів. Фото: скріншот з відео.

Бригада морської піхоти імені Білинського отримала нову нарукавну емблему, на якій зображений корабель вікінгів. Про це повідомляє “Військове телебачення України” на YouTube, передають Патріоти України.

Головнокомандувач Збройними силами Руслан Хомчак затвердив нарукавні емблеми для 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського. Раніше на емблемі 36-ї ОБрМП був зображений меч у вигляді якоря, голова пантери і напис “Там де ми, там перемога”. Тепер на емблемі у формі щита буде красуватися корабель вікінгів. Були затверджені дві версії оновлення – повнокольорова і в приглушених тонах.

Підкреслюється, що питання заміни старих патчів на нові дуже важливе, оскільки йому ніколи не приділялося достатньо уваги. За словами журналістів, через це вони виглядали як роботи школярів у “Paint” або як пережитки часів Радянського Союзу. Варто зазначити, що планується оновлення емблем для всіх сухопутних військ до кінця серпня – початку вересня.

Хіти тижня. "Закончится в Киеве!": Російський пропаган**н висунув нахабний ультимутум Україні (відео)

понеділок, 18 листопад 2019, 3:00

Якщо Україна не хоче втратити свої території аж до Києва, то нібито зобов'язана переглянути Мінські домовленості й перетворитися на конфедерацію з особливим статусом терористичних "Л/ДНР". Таку нахабну вимогу озвучив одіозний російський пропагандист Се...