Корабель вікінгів: Бригада морської піхоти отримала нову нарукавну емблему (відео)

Планується оновлення емблем для всіх сухопутних військ до кінця серпня – початку вересня.

Нова нарукавна емблема морпіхів. Фото: скріншот з відео.

Бригада морської піхоти імені Білинського отримала нову нарукавну емблему, на якій зображений корабель вікінгів. Про це повідомляє “Військове телебачення України” на YouTube, передають Патріоти України.

Головнокомандувач Збройними силами Руслан Хомчак затвердив нарукавні емблеми для 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського. Раніше на емблемі 36-ї ОБрМП був зображений меч у вигляді якоря, голова пантери і напис “Там де ми, там перемога”. Тепер на емблемі у формі щита буде красуватися корабель вікінгів. Були затверджені дві версії оновлення – повнокольорова і в приглушених тонах.

Підкреслюється, що питання заміни старих патчів на нові дуже важливе, оскільки йому ніколи не приділялося достатньо уваги. За словами журналістів, через це вони виглядали як роботи школярів у “Paint” або як пережитки часів Радянського Союзу. Варто зазначити, що планується оновлення емблем для всіх сухопутних військ до кінця серпня – початку вересня.

Хіти тижня. Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 5 березень 2021, 4:00

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...

Хіти тижня. "Може, це Божа кара?": Секретар РНБО прокоментував швидке блокування нового телеканалу Медведчука

п’ятниця, 5 березень 2021, 1:00

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допустив, що припинення мовлення нового телеканалу "Перший незалежний", пов'язаного з главою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком, може бути "Божою карою". Про це він заявив в ефірі програми "...