Коран спалили не просто так: Як спецслужби РФ організували спецоперацію, щоб завадити Швеції потрапити до НАТО

Російські спецслужби організували операцію з дестабілізації ситуації у Швеції з метою завадити країні приєднатися до НАТО. Йдеться про скандал, який стався 21 січня, нагадують Патріоти України.

Тоді лідер партії "Жорсткий курс" Расмус Палудан публічно спалив екземпляр Корану біля посольства Туреччини у Стокгольмі. Подробиці щодо російської провокації з'ясував Інститут досліджень глобальних загроз та демократії Роберта Лансінга (RLI).

Там повідомляють, що Росія просто використала Палудана у своїх інтересах через місцевого журналіста Чанга Йоханнеса Фріка, який, ймовірно, є агентом ГРУ РФ. "Російська військова розвідка, ймовірно, використала нічого не підозрюючого Палудана за посередництвом Чанга Йоханнеса Фріка, який, за численними ознаками, є агентом ГРУ РФ, завербованим для проведення психологічних операцій. Місце проведення акції – територія перед посольством Туреччини в Стокгольмі – було обрано не випадково, оскільки атака була спрямована на Анкару", – повідомляє RLI.

На думку RLI, така провокація з боку Кремля була спрямована на підвищення рівня терористичної загрози, а також, щоб завадити Швеції інтегруватися в НАТО. Примітно, що операцію було проведено напередодні візиту до Швеції глави Міноборони Туреччини, яка наразі блокує заявку країни в НАТО.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...