Кордони палають від "гібридів" Путлера, а вони все своє: Німеччина таємно попрохала США не запроваджувати санкції проти "Північного потоку-2", - ЗМІ

Політичний підсумок 20-річного правління Меркель це вигодовування з уламку Імперії Зла потугу, що готова знову підпалити всю Європу.

Уряд Німеччини закликав американський Конгрес відмовитися від санкцій проти трубопроводу Північний потік - 2, це нібито може послабити довіру країни до США, повідомляють Патріоти України з посиланням наAxios. Мова йде про уряд Ангели Меркель, котрий напередодні остаточно припинив своє існування.

У засекреченому документі, який посольство ФРН у Вашингтоні направило Конгресу, йдеться про те, що Німеччина "повна рішучості" досягти двосторонніх домовленостей з метою зміцнення енергетичної безпеки України та Європи. Водночас, країна планує утримувати Російську Федерацію від зловживання трубопроводом.

Проте, запровадження санкцій проти Північного потоку-2, нібито послабить довіру до уряду США та поставить під загрозу положення про підтримку України.

Також у документі зазначається, які кроки Німеччина зробить на національному рівні, якщо Росія використовуватиме газ як зброю:

  • застосовуватиме рішучі публічні заяви;
  • оцінюватиме припинення майбутніх політичних зустрічей;
  • розглядатиме обмеження на російські проекти.

У той же час подробиці обмежень не зазначені.


Нова зброя для України: США закуплять установки Gepard на $118 мільйонів

четвер, 1 червень 2023, 18:44

США закуплять для України установки Gepard на понад $118 мільйонів. Про це повідомляється в контракті, розміщеному на сайті Пентагону. Згідно з повідомленням, компанія Global Military Products отримала контракт на суму 118,375 мільйона доларів США на з...

На Закарпатті заборонили релігійні організації, пов'язані з агресоркою Росією

четвер, 1 червень 2023, 18:30

В Закарпатській області заборонили діяльність релігійних організацій, пов’язаних з країною-агресоркою Росією. Заборона стосується й інших громадських організацій, що мають стосунок до Кремля. Про це йдеться у рішенні обласної ради. Рішення "Про забезпе...