Уряд Німеччини закликав американський Конгрес відмовитися від санкцій проти трубопроводу Північний потік - 2, це нібито може послабити довіру країни до США, повідомляють Патріоти України з посиланням наAxios. Мова йде про уряд Ангели Меркель, котрий напередодні остаточно припинив своє існування.
У засекреченому документі, який посольство ФРН у Вашингтоні направило Конгресу, йдеться про те, що Німеччина "повна рішучості" досягти двосторонніх домовленостей з метою зміцнення енергетичної безпеки України та Європи. Водночас, країна планує утримувати Російську Федерацію від зловживання трубопроводом.
Проте, запровадження санкцій проти Північного потоку-2, нібито послабить довіру до уряду США та поставить під загрозу положення про підтримку України.
Також у документі зазначається, які кроки Німеччина зробить на національному рівні, якщо Росія використовуватиме газ як зброю:
У той же час подробиці обмежень не зазначені.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...