Король Нідерландів віддасть замок для проживання українських біженців (фото)

Король Нідерландів Віллем-Александр запропонував розмістити українських біженців на території одного зі своїх палаців. Про це повідомив королівський дім Нідерландів, передають Патріоти України.

Йдеться про замок 15-го століття, зведений як мисливський будинок і оточений ровом, що розташований на території палацового комплексу Хет-Лоо на околиці міста Апелдорн. Там з середини квітня зможуть розміститися від шести до восьми українських сімей або від 20 до 30 осіб.

Палац Хет-Лоо є національним музеєм і зараз перебуває на реконструкції. Відкриття музею заплановане на середину травня. Замок, де житимуть українські біженці, розташований у задній частині палацового парку. Він закритий для публіки і фактично використовується королівською сім'єю як приватна резиденція. Король орендує майно у держави.

Наразі близько 12 000 біженців зареєстровано для розміщення в Нідерландах. Уряд очікує прийняти близько 50 000 українських біженців.

"Просто м'ясо": Росія відправляє у жорсткі бої каральны загони за досвідом Сталіна

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:42

Росія розгортає каральні батальйони за досвідом диктатора Йосипа Сталіна. До їхнього складу входять п’яні "мобіки" та засуджені. Як пише Reuters, Росія зібрала зеків та інших низькоморальних солдат у штрафні підрозділи, відомі як загони "Шторм-Z", і ві...

"Коротше, на війні готуємося до війни": Невдоволені окупанти показали іржаві міни, які їм постачає міноборони РФ (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:25

Російські військові скаржаться на іржаві боєприпаси, які їм постачає зі своїх складів міноборони РФ. Відео з відповідним скигленням загарбники оприлюднили у соцмережах, передають Патріоти України. На ньому видно, що сотні мін, які прибули до них, були ...