Королівська служба сильно прокололася: 95-річна Єлизавета ІІ написала, що Севастополь - це Росія

Севастопольські школярі з «Малої Академії Наук» почали листування з британською королевою Єлизаветою II. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Московський Комсомолець".

Її величність відповіла учням і в зворотній адресі вказала, що Севастополь - це Росія. На офіційній сторінці «Малої Академії Наук» в Instagram з'явилася інформація про те, що діти прочитали лист королеви. Крім того, автори сторінки розмістили фотографію конверта, щоб показати, що Єлизавета в зворотній адресі вказала Росію.

Зазначається, що британська королева подякувала школярам за послання і дуже зраділа тому, що в Севастополі діти дуже люблять вивчати англійську мову. Також Її величність відправила в подарунок севастопольцям кілька буклетів, за допомогою яких вони зможуть вивчити історію британської королівської сім'ї.

Потрібно додати, що севастопольські школярі відправили послання британській королеві в рамках позакласних занять з англійської мови. Примітно, що відповідь королеви дійшла до адресатів тільки через три місяці. Кримські школярі вже заявили, що були натхнені відповіддю Її величності і найближчим часом обов'язково відправлять послання онукові королеви принцу Вільяму і його дружині Кейт Міддлтон.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

субота, 23 жовтень 2021, 21:45

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.