
Станом на вівторок, 30 червня, дружина президента Володимира Зеленського, Олена Зеленська, яка заразилася коронавірусом, все ще знаходиться на лікуванні в стаціонарі лікарні Києва. Про це повідомляє Офіс президента, передають Патріоти України.
"Олена Зеленська продовжує лікування від COVID-19 та спричиненої ним двобічної полісегментарної пневмонії у стаціонарному відділенні київської лікарні. Перша леді почувається краще та поступово одужує", - йдеться в повідомленні.
Також наголошується, що Зеленська проходить антибактеріальну терапію, знаходиться в ізоляції, під наглядом лікарів. У Володимира Зеленського та дітей коронавірус не виявлено.
Нагадаємо, у вівторок, 16 червня, дружину президента України Олену Зеленську, яка заразилася коронавірусом, госпіталізували до столичної лікарні. Лікарі діагностували у першої леді країни двосторонню полісегментарну пневмонію середнього ступеня тяжкості.
Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України. . "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...