Коронавірус в Олени Зеленської: У Офісі президента розповіли про стан здоров'я першої леді

У першої леді країни двостороння полісегментарна пневмонія середнього ступеня тяжкості.

Станом на вівторок, 30 червня, дружина президента Володимира Зеленського, Олена Зеленська, яка заразилася коронавірусом, все ще знаходиться на лікуванні в стаціонарі лікарні Києва. Про це повідомляє Офіс президента, передають Патріоти України.

"Олена Зеленська продовжує лікування від COVID-19 та спричиненої ним двобічної полісегментарної пневмонії у стаціонарному відділенні київської лікарні. Перша леді почувається краще та поступово одужує", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що Зеленська проходить антибактеріальну терапію, знаходиться в ізоляції, під наглядом лікарів. У Володимира Зеленського та дітей коронавірус не виявлено.

Нагадаємо, у вівторок, 16 червня, дружину президента України Олену Зеленську, яка заразилася коронавірусом, госпіталізували до столичної лікарні. Лікарі діагностували у першої леді країни двосторонню полісегментарну пневмонію середнього ступеня тяжкості.

"От палок с гвоздями до высоких технологий, или Зачем Китаю и Индии война в Гималаях", - експерт

середа, 15 липень 2020, 15:45

"Начиная с 5 мая на высокогорной тибетской границе между Индией и Китаем, спорной с момента ее появления, возобновились, после долгого перерыва, столкновения между индийскими и китайскими патрулями", - пише у своєму блозі Сергій Ільченко, передають Пат...

Хіти тижня. Азербайджан завдав потужного військового удару по Вірменії

середа, 15 липень 2020, 15:00

Варто пам'ятати, що, хоча Вірменія контролює територію міжнародно визнану за Азербайджаном Нагорного Карабаху, Азербайджан наразі має військовий бюджет співвідносний з ВВП свого ворога. Міністерство оборони Азербайджану офіційно повідомляє про нанесенн...