Корупція під час війни: Коля Оболонський знову втрапив у скандал. "Слуга" Тищенко "забув" задекларувати свій новий "Мерседес"

НАЗК підозрює, що нардеп живе на незадекларовані доходи.

Щодо трьох депутатів, котрі не повідомили про зміну свого майнового стану, були нещодавно складені протоколи. Зокрема, стосовно «слуги» Миколи Тищенка, який забув задекларувати свій «Мерседес».

Декларації про доходи у час війни не оприлюднюються, однак Національне агентство з питань запобігання корупції все ж виявляє порушників, розповів у інтерв’ю «Главкому» розповів голова відомства Олександр Новіков.

«Ми склали ці протоколи за результатами завершення перевірки декларацій ще до початку війни – 23 лютого. Проводимо перевірки дотримання закону про конфлікт інтересів та моніторимо спосіб життя. Зараз, наприклад, перевіряємо стан додержання антикорупційного законодавства в Міністерстві оборони. Треба зараз сконцентрувати нашу роботу саме в секторі безпеки та оборони. Доброчесність забезпечує, зокрема, і ефективність військових операцій. Ми ж розуміємо, що імітація навчань, аби просто відбувалося списання палива, або стрільб, яких не було, потім впливає на якість цих операцій. Команда НАЗК писала вдячного листа російському міністру оборони, бо Росія програє, тому що корупцією вражені всі сфери цієї держави-терориста», – пояснив посадовець.

"Не хочу таке чути в нашій країні": Президент Хорватії назвав "Слава Україні!" гаслом шовіністів

середа, 31 травень 2023, 21:53

Відомий своїми проросійськими поглядами президент Хорватії Коран Міланович вважає, що гасло "Слава Україні!" відноситься до шовіністів і має таке ж походження, як і вигук хорватських усташів "За дім готові". Про це пише видання N1, передають Патріоти У...

У ГУР пояснили, чому Буданов допоміг "слузі"-втікачу Трубіцину, на котрого полювали САП та НАБУ, виїхати за кордон

середа, 31 травень 2023, 21:40

У Головному управлінні розвідки підтвердили, що дійсно допомогли обвинуваченому в хабарництві 40-річному депутату Київради від "Слуги народу" Владиславу Трубіцину виїхати з України, але зробили це не з власної волі. Про це заявив представник ГУР Андрій...