Корупція під час війни: Коля Оболонський знову втрапив у скандал. "Слуга" Тищенко "забув" задекларувати свій новий "Мерседес"

НАЗК підозрює, що нардеп живе на незадекларовані доходи.

Щодо трьох депутатів, котрі не повідомили про зміну свого майнового стану, були нещодавно складені протоколи. Зокрема, стосовно «слуги» Миколи Тищенка, який забув задекларувати свій «Мерседес».

Декларації про доходи у час війни не оприлюднюються, однак Національне агентство з питань запобігання корупції все ж виявляє порушників, розповів у інтерв’ю «Главкому» розповів голова відомства Олександр Новіков.

«Ми склали ці протоколи за результатами завершення перевірки декларацій ще до початку війни – 23 лютого. Проводимо перевірки дотримання закону про конфлікт інтересів та моніторимо спосіб життя. Зараз, наприклад, перевіряємо стан додержання антикорупційного законодавства в Міністерстві оборони. Треба зараз сконцентрувати нашу роботу саме в секторі безпеки та оборони. Доброчесність забезпечує, зокрема, і ефективність військових операцій. Ми ж розуміємо, що імітація навчань, аби просто відбувалося списання палива, або стрільб, яких не було, потім впливає на якість цих операцій. Команда НАЗК писала вдячного листа російському міністру оборони, бо Росія програє, тому що корупцією вражені всі сфери цієї держави-терориста», – пояснив посадовець.

СБУ затримала "народного дружинника" окупантів (фото)

понеділок, 6 лютий 2023, 20:14

СБУ затримала "народного дружинника", який працював на окупантів. 32- річний мешканець Козачої Лопані підтримав російських загарбників, добровільно вступив у незаконно створене формування "народна дружина" і допомагав окупаційній владі, повідомляють Па...

"Розкішний відпочинок у Парижі" таки аукнувся: Скандальну речницю ДПСУ звільнили з військової служби

понеділок, 6 лютий 2023, 18:23

Іванну Платновську, ексофіцерку пресслужби Південного регіонального управління ДПСУ звільнили з військової служби. Все через відпочинок за кордоном, яким вона похизувалася у соцмережах. Про це речник ДПСУ Андрій Демченко повідомив у коментарі УП, перед...