Корупція у "Слузі народу": Голова парламентської фракції Арахамія приведе на ефір "1+1" свідка дачі хабара підлеглим

Лідер «Слуги народу» Давид Арахамія заявив, що у нього є свідок у справі про можливе отримання $30 000 хабаря народними депутатами цієї фракції. Про це політик заявив журналістам, зазначають Патріоти України.

«Завтра на “1+1”, мене запросили на “Право на Владу”, і я туди приведу одного свідка. Який в ефірі дасть свідчення про ці 30 000 доларів, щоб вся країна подивилася на це», – сказав Арахамія.

За його словами, депутати від «Слуги народу» неодноразово йому розказували, що їх намагалися підкупити.

«Спочатку ми почули сигнали. Один депутат підійшов і каже: “Мені тут якісь люди пропонують 25 000 доларів”. За те, що я вийду або утримаюсь від голосування. Зафіксували це. Потім інша підійшла і каже: Мені 30 пропонують. Давай всі сигнали ми передамо в правоохоронні органи», – стверджує Арахамія.

Нагадаємо, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) відкрила кримінальну справу за фактом можливого отримання хабаря в розмірі $30 000 членами парламентського Комітету з фінансів, податкової та митної політики.

"Желаю вам... меня": Няша Поклонська своєрідно привітала Зеленського із днем народження

субота, 25 січень 2020, 22:40

У своїх «привітаннях» Поклонська чогось згадала і п'ятого президента України, Петра Порошенка, а також кримінальну справу, яка чекає її в Україні. Наталія Поклонська привітала президента України Володимира Зеленського та побажала йому, щоб вона змогла ...

Хіти тижня. "Допи*ділись!": МЗС РФ у сварці з Варшавою визнало окупацію Польщі Червоною Армією

субота, 25 січень 2020, 22:30

Між Варшавою і Москвою розгорівся конфлікт через Другу світову війну. "Ми поважаємо кров, пролиту в боротьбі проти нацизму, але в 1945 році сталінський режим приніс Польщі терор, злочину і надмірну експлуатацію. Червона Армія звільнила Варшаву від наци...